פוסטה - לא כך תכנן יובל פרי את הקאמבק שלו
מופע האימים של ליאור ששון

מופע האימים של ליאור ששון

יוצא "כוכב נולד" שמככב בסרטוני אינטרנט ומחקה זמרים מפורסמים נעצר בחשד להטרדה מינית ותקיפה של…

מעבדה מהסרטים

מעבדה מהסרטים

השחקן והמוזיקאי רמי דוידוף חשוד בגידול 15 שתילי מריחואנה בדירה שכורה בתל אביב. הודה וטען…

עו"ד וינרוט הודה בערעור: קובי פרץ שיקר לבית המשפט

עו"ד וינרוט הודה בערעור: קובי פרץ שיקר לבית המשפט

הסנגור תקף בחריפות את קו ההגנה הקודם ואמר: "אנחנו מסכימים שקובי פרץ לא אמר אמת…

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

לא כך תכנן יובל פרי את הקאמבק שלו

נכתב על ידי ג'קי כהן ב .

הזמר המזרחי יובל פרי, שהיה מוכר בשנות ה-90 תחת שם הבמה "יובל פרי המלך", הורשע באיומים על אשתו בנפרד. "המעצר הזה שאני נמצא בו חינך אותי", אמר פרי לשופט, שהתרשם מחרטתו הכנה

pery yuval youtube
"המלך יובל פרי" עם כרזת שירו משנות ה-90, "ידיי כבולות באזיקים"

הזמר יובל פרי, שמוכר בעיקר לחובבי ז'אנר המוסיקה המזרחית, הובא בשבוע שעבר (28.6) לאולמו של סגן נשיאת בית משפט השלום בפתח תקווה, השופט חגי טרסי, כאשר על הפרק הסדר טיעון בין סנגורו, עו"ד קובי בן שעיה, לבין התביעה המשטרתית.

בקרב אלו המכירים את פרי ואת שיריו, יש בוודאי מי שיסכימו, כי שירים שכתב ושר בעבר עשויים לתאר היטב את הסיטואציה הפלילית אליה נקלע כעת. למשל, השיר "ידיי כבולות באזיקים", שהמילים בו בוטות מאוד כלפי אשת הכותב (למילות השיר באתר "שירונט" - לחצו כאן). שכן, פרי הואשם והורשע בימים אלה בעבירות איומים על אשתו בנפרד.

pery yuval
יובל פרי כיום

לפי האישום הראשון נגד פרי, ב-15 באפריל בשעות הערב שלח פרי לאשתו בנפרד הודעות לטלפון הנייד, בהן כתב: "אני אשבור לך את הרגליים", "את הלסת שלך אני אפרק לך", ועוד.

באישום שני נטען, כי יום למחרת הגיע פרי לדירתה של אשתו בנפרד לאחר ששתה אלכוהול, ועיקם את הסורגים בחלון הדירה. לאחר שאשתו צעקה כי תזמין משטרה, איים פרי לפגוע בה: "היום יהיה הסוף שלך, תוך שהוא מסמן על צווארו סימן של שחיטה.

אל המקום הגיעה שוטרת, שגבתה הודעה מאשתו של פרי. בדוח שלה ציינה השוטרת, כי בזמן שבדקה את הנזק שנגרם לסורגים, פרי התקשר לאשתו. השוטרת לקחה את הטלפון וביקשה מפרי להתייצב לחקירה בתחנת המשטרה. בבקשה להארכת מעצרו של פרי עד תום ההליכים נטען כי בתגובה הוא החל לקלל, ולבסוף גם לא התייצב לחקירה.

od ben shaya kobi new 195 210
עו"ד קובי בן שעיה

פרי נחשב לזמר מוכר בז'אנר שירי הנשמה המזרחיים בשנות ה-90, ואף השתתף במספר תוכניות טלוויזיה. חובבי הז'אנר הכירו אותו בשל הופעתו עטוי גלימה ולראשו כתר, תחת השם "יובל פרי המלך". פרי כתב את המילים לשיריו, לרוב ללחנים טורקיים מסורתיים, ובחלק משיריו מילים בוטות מאוד, בעיקר ביחסו המיני לנשים.

כך למשל, בשירו "אישה שטן", כתב באחד הבתים: "נמאס לי כבר, עזבי אותי במנוחה; תגידי מה יהיה הסוף איתך, אישה; אני נשבע, יבוא היום שבך אפגע; מגיע לך לסבול על מה שאת עושה". בשלב מסוים חזר בו פרי מהלבוש היהיר של הגלימה והכתר ומאז הוא מעדיף תדמית "צנועה יותר".

shofet tarasi hagay
השופט חגי טרסי

הסדר הטיעון בין הצדדים נסגר בשבוע שעבר, והוצג לבית המשפט בדיוק לאחר שפרי "סגר" חודשיים וחצי במעצר, התובעות, עו"ד מאיה אשכנזי ועו"ד קרן פינקלס, ביקשו לגזור על פרי מאסר בפועל. עו"ד בן שעיה, מנגד, ביקש להסתפק בתקופת המעצר. "מדובר בזמר בז'אנר הים תיכוני, שבמשך 30 שנה משמח אנשים". פרי עצמו הביע חרטה: "המעצר הזה שאני נמצא בו חינך אותי. אני מצטער על כל מה שאמרתי לאשתי... הייתי במצב שתוי, מתוך יגון, מתוך צער כתבתי גם כשהייתי שתוי".

השופט טרסי החליט להסתפק בחודשיים וחצי בהם ישב פרי במעצר. מלבד זאת, הוא גזר עליו חמישה חודשי מאסר על תנאי. "שמעתי את דברי הנאשם בפניי", ציין השופט בגזר הדין, "הוא הביע חרטה כנה".

הוסף תגובה


Anti-spam: complete the task
פרסומת - Advertisement