פוסטה - הרגע הזה שבו הרשיעו את אלאור אזריה
האישום: אונס חיילת על מזרונים בחלק האחורי של רכב הסוואנה

האישום: אונס חיילת על מזרונים בחלק האחורי של רכב הסוואנה

שני הנהגים מבסיס שייטת 13 נאשמים שביצעו עבירות מין חמורות בחיילת שהכירו, לאחר ששתו לשוכרה.…

הרגע הזה שבו הרשיעו את אלאור אזריה

הרגע הזה שבו הרשיעו את אלאור אזריה

עכשיו כולם יודעים, הוא לא רק חבר בתנועה הדוחה לה פמיליה, מאתמול הוא גם הסמל…

כתב אישום מזעזע בתיק השוטר שאנס חיילת

כתב אישום מזעזע בתיק השוטר שאנס חיילת

פרקליטת מח"ש מתארת בפירוט כיצד שכנע השוטר בן ה-50 את החיילת בת ה-21 להצטרף אליו…

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

הרגע הזה שבו הרשיעו את אלאור אזריה

נכתב על ידי אמיר זוהר ב .

עכשיו כולם יודעים, הוא לא רק חבר בתנועה הדוחה לה פמיליה, מאתמול הוא גם הסמל הרשמי של התנועה מחוללת השנאה הזו

 

azarya elor la familya
מי משכתב את הביוגרפיה של "הילד"

הרגע הזה שבו הרשיעו את אלאור אזריה. "גדי גדי תיזהר, רבין מחפש חבר", גרון ניחר, זעם מתפרץ, תן לו בשיגעון, איזה טירוף, צחוקים, ים של צחוקים, צחוקים של באנגים, סתלבט כזה של לפני מעצר. על הזין המשטרה, והמדינה, ויאללה בית"ר. ותל אביב עולה באש. ומוות לערבים. וימותו השמאלנים. ויזדיינו העיתונאים. צהוב ושחור, כחול ולבן. ירושלמים. שירת הסטיקר החדשה, מירי רגב נגד דוד גרוסמן, הדג נחש אאוט, הצל משתלט על כל המרחב החדש.

ג'ינגי', ג'ינג'י, בוא ג'ינג'י, תן להם בראש ג'ינג'י. תן להם, אלה יס"מ אלה, תן להם. ג'ינג'י מגיב: כבר אחי. תן להם, תן להם, דורש ההמון. ג'ינג'י מתחרע: טפו עליהם. אכל אותה הג'ינג'י, נתפס הג'יניג'י הגבוה. עצור הג'ינג'י. אזיקים. טוב, בבית הסוהר המופרעים של לה פמיליה כבר לא צוחקים, או מקללים ערבים, ושוטרים, שם הם מפחדים מערבים, ומשוטרים.

נדרשתי לכל ההקדמה הערסית הזו כי בפסק דין אזריה יצא המרצע מן השק. אחרי תשעה חודשים של שכתוב הביוגרפיה האישית של "הילד", כולל צנזור התמונות שלו מפייסבוק, אלה עם הצעיפים והמרצ'נדייז של "לה פמיליה", בחדר שלו בבית הוריו שברמלה. "מזרחי משוגעים מטדי לא יוצאים חיים". עכשיו כולם יודעים, אלאור אזריה הוא לא רק חבר בתנועה הדוחה הזו, מאתמול הוא גם הסמל הרשמי של התנועה מחוללת השנאה הזו. הערכים שלה קיבלו ביטוי בפסק הדין, בעקיפין כמובן, הקטע הזה שבו הנאשם הסיר את הכובע, נתן אותו לחייל שעמד לידו, ת"מ (איסור פרסום שמו גם הוא נגזר מאימת לה פמיליה), ואמר לו: "מה, הוא דקר את החבר שלי? תפוס, עכשיו אני נותן לו". זו ליבת ההרשעה בפסק הדין. הכוונה הפלילית. בדיוק כמו הג'ינג'י הגבוה ההוא מההפגנה אתמול, תן לו אזריה תן לו.

את הטור הזה כמו גם טקסטים אחרים בשפת בני האדם קשה להפנות לאנשי לה פמיליה. הם לא קוראים עיתונים, ואם הם קוראים אז רק כדי למקד את השנאה ולייצר מטרות חדשות. תנועה של בורים מתוסכלים, ללא אידיאולוגיה, רק מוטיבציה לשנוא. הם הרסו את בית"ר המופלאה של מלמיליאן ואוחנה, ועכשיו מטפטפים את הרעל שלהם לכל רחבי העולם עם הצילומים של הבוקר הזה ליד בית הדין הצבאי בקריה, מהלב של מדינת ישראל, הלוא היא צומת עזריאלי וקריית הממשלה, שבראשה עומד אותו בנימין נתניהו שהדיח שר ביטחון ערכי ונאור שקלט את אזריה הקטן מהרגע הראשון.

מאחורי כל המילייה הזה, של אוהדים וולגרים מהיציע המזרחי אשר מיצגים את הישראלי המכוער, ופוליטיקאים פנאטים מהצד הימני שמסתתרים מאחורי דונלנד טראמפ, הגיח אתמול פרצופו של היחצ"ן האחראי, שרון גל. מי שעשה קריירה פוליטית קצרצרה על עונשי מוות למחבלים וניהל בהתאמה את המשפחה וההגנה עד למסיבת העיתונאים המאולתרת אחרי התבוסה, הופיע לפתע עם זקן שמזכיר עבריין נמלט. מזל שאת קמפיין החנינה הוא כבר ישאיר ללשכת ראש הממשלה.

פרסומת - Advertisement