פוסטה - מסאז'יסט נאשם שהתחזה ללקוי שמיעה וביצע מעשים מגונים במטופלות
"התיקון הכללי" לפי עינת הראל

"התיקון הכללי" לפי עינת הראל

מעבדות בזנות לחירות רוחנית בפייסבוק ובכלא – "המדאם" של תל אביב הפעילה בתי בושת בהם…

רעידת אדמה במגזר: תושב ברטעה נאשם באונס ילדים מחיפה ואדי ערה והגליל שהכיר בפייסבוק

רעידת אדמה במגזר: תושב ברטעה נאשם באונס ילדים מחיפה ואדי ערה והגליל שהכיר בפייסבוק

הנאשם הפך לסיוט מתמשך עבור כעשרה נערים בהם התעלל מינית לאחר שפיתה אותם באמצעות כלבים…

הפללת לקוחות זנות? צפירת הרגעה מאמי פלמור

הפללת לקוחות זנות? צפירת הרגעה מאמי פלמור

כנס לשכת עורכי הדין: מנכ"לית משרד המשפטים העומדת בראש הוועדה לצמצום צריכת הזנות הבהירה כי "אין מחקרים…

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

מסאז'יסט נאשם שהתחזה ללקוי שמיעה וביצע מעשים מגונים במטופלות

נכתב על ידי מיכאל פרוסמושקין ב .

הפרקליטות טוענת כי איברהים שלום התחזה לאדם אחר וכבעל לקות שמיעה כדי לעבוד כמעסה בספא שמעסיק בעלי מוגבלויות, וניצל זאת כדי לבצע מעשים מגונים 

shalom ibrahim
איברהים שלום

כתב אישום הוגש (שני, 19.6) לבית משפט השלום בתל אביב, נגד איברהים שלום (28) מאבו גוש, בו מיוחסות לו עבירות מעשה מגונה ללא הסכמה חופשית בשלוש מתלוננות.

לפי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד יעל הראל מהפרקליטות בתום חקירת שוטרי תחנת לב ת"א, בינואר 2017 פנה הנאשם אל בעלת ספא בעיר, לקוית ראיה, הציג עצמו בכזב כליאור אברהם שלום, בעל לקות שמיעה המתגורר בנווה אילן בירושלים, והציע לה לעבוד כמעסה בספא.

בעלת הספא, שחרטה על דגלה להעסיק בספא בעיקר בעלי מוגבלויות, זימנה את הנאשם לפגישה שבה אמרה לו שמדי פעם היא נזקקת לעזרה בעיסויים, וכי תפנה אליו במידת הצורך. לאחר מכן טלפנה אליו והזמינה אותו לספא ב-2 ביוני 2017, כדי לעסות מספר מטופלים.

באותו יום הגיעו שתי מתלוננות לספא יחד עם חברים, על מנת לעבור עיסוי. בעלת הספא הציגה עצמה כבעלת העסק, לקוית ראיה, מעסה נוסף שאף הוא לקוי ראיה ואת שלום כלקוי שמיעה.

בכתב האישום נטען, כי אחת המתלוננות ושני חברים נוספים נכנסו לחדר הטיפולים, בו היו שלוש מיטות, והופנו כל אחד למטפל אחר, כך ששלום נעמד לצד מיטתה של המתלוננת והשניים האחרים לצד בעלת הספא והמעסה הנוסף. המתלוננת נשארה עם תחתוניה, נשכבה על בטנה, ולפי האישום הנאשם החל לעסות את גופה, וביצע בה מעשה מגונה.

בהמשך, כך נטען, סיימו חבריה של המתלוננת את העיסוי והיא נשארה עם שלום לבד בחדר. נטען כי הוא המשיך לבצע בה מעשה מגונה, וכשבעלת הספא האיצה בו לסיים מאחר שחרג מהזמן שהוקצה לו - סיים את הטיפול.

massage270
אילוסטרציה: FREEPIK

הפרקליטות טוענת כי לאחר יציאתה של המתלוננת מהחדר, נכנסו אליו מתלוננת נוספת וחברתה כדי לקבל עיסוי, והמתלוננת השנייה הופנתה לטיפולו של הנאשם. גם היא נשארה עם תחתוניה, והנאשם החל לעסות את גופה, תוך שגם בה – כך נטען - הוא מבצע מעשה מגונה.

על פי האישום השני, החל מה-26 ביולי 2015 עבד שלום כמעסה בספא במלון במעלה החמישה, שם הציג עצמו למטופליו בשם ליאור. ב-4 באוקטובר 2015 הגיעה המתלוננת לספא עם אחותה ואמה, נכנסה לחדר הטיפולים, נותרה בתחתוניה והתכסתה בסדין. לפי האישום, הנאשם נעל את החדר, החל לעסות את גופה וביצע בה מעשה מגונה.

הפרקליטות מבקשת להאריך את מעצרו של שלום עד תום ההליכים, בטענה כי "הוכיח במעשיו, שחזרו על עצמם שלוש פעמים, בשלוש מתלוננות שונות, את מסוכנותו... המשיב לא השאיר לבעלת הספא פרטים מזהים אודותיו, התחזה בשם אחר וכלקוי שמיעה, וזאת על מנת להקשות על איתורו. קיים חשש ממשי שאם ישוחרר, יציע את שירותיו כמעסה במקומות נוספים ויפגע בנשים נוספות".

תגובתו של עו"ד חאלד סואלחי, סנגורו של הנאשם מטעם הסנגוריה הציבורית, טרם התקבלה.

הוסף תגובה


Anti-spam: complete the task
פרסומת - Advertisement