פוסטה - אישום: האסיר המשוחרר מהבריכה והילדה האמיצה
"התיקון הכללי" לפי עינת הראל

"התיקון הכללי" לפי עינת הראל

מעבדות בזנות לחירות רוחנית בפייסבוק ובכלא – "המדאם" של תל אביב הפעילה בתי בושת בהם…

רעידת אדמה במגזר: תושב ברטעה נאשם באונס ילדים מחיפה ואדי ערה והגליל שהכיר בפייסבוק

רעידת אדמה במגזר: תושב ברטעה נאשם באונס ילדים מחיפה ואדי ערה והגליל שהכיר בפייסבוק

הנאשם הפך לסיוט מתמשך עבור כעשרה נערים בהם התעלל מינית לאחר שפיתה אותם באמצעות כלבים…

הפללת לקוחות זנות? צפירת הרגעה מאמי פלמור

הפללת לקוחות זנות? צפירת הרגעה מאמי פלמור

כנס לשכת עורכי הדין: מנכ"לית משרד המשפטים העומדת בראש הוועדה לצמצום צריכת הזנות הבהירה כי "אין מחקרים…

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

אישום: האסיר המשוחרר מהבריכה והילדה האמיצה

נכתב על ידי מיכאל פרוסמושקין ב .

הנאשם במעשה מגונה בילדה, שבעטה לו במפשעה וברחה, הוא אודי שגדרי, עבריין רכוש מוכר שהשתחרר לפני 17 יום קודם לכן מהכלא אחרי שריצה ארבע שנות מאסר, בין היתר על גניבת טבעת יהלום בשווי שני מיליון דולר, ושינה את שמו ליהודה לביא

shagdari uri facebook
אורי שגדרי בפייסבוק

הנאשם במעשה מגונה בילדה בת 10 במלתחות הבריכה העירונית ברעננה הוא עבריין רכוש מוכר היטב למשטרה, שרק לפני 17 ימים השתחרר לאחר שריצה ארבע שנות מאסר, בין היתר על גניבת טבעת יהלום בשווי שני מיליון דולר.

בסוף השבוע הוגש כתב אישום נגד אודי שגדרי (31), שבינתיים שינה את שמו ליהודה לביא. על פי  כתב האישום, בצהרי ה-8 באוקטובר שהתה הילדה יחד עם אחיה בן התשע בבריכה העירונית ברעננה. נטען כי בשלב מסוים הבחין שגדרי בשני האחים והתקרב אליהם, החל לשוחח עימם, שיחק איתם בבריכה, הציע לילדה לבצע תרגילי התעמלות ובמיוחד "שפאגט", ונגע ברגליה. עוד עולה, כי הנאשם עקב אחר האחים בעת שהותם בבריכה והלך אחריהם, ובמיוחד אחר הילדה, לכל מקום אליו הלכו. בהמשך, אף קנה לילדה אוכל ולאחיה גלידה, והמשיך לעקוב אחריה בעת שהלכה לג'קוזי - שם התיז עליה במים ונגע בה.

בחלוף זמן מה נכנסה הילדה להתקלח במלתחות הנשים ואחיה נכנס למלתחות הגברים. בשלב זה, כך נטען, נכנס הנאשם אחריו למקלחות. כאשר סיימה הילדה להתקלח ולהתלבש, היא נכנסה למקלחות הגברים על מנת להביא לאחיה שמפו, ושם פגשה בנאשם שבאותה עת התקלח בתא סמוך לאחיה.

לטענת הפרקליטות, הנאשם ביקש חזור ושנית מהילדה לשים שמפו על ראשו של אחיה, אך היא סירבה. רק בפעם השלישית הסכימה הילדה לבקשתו ולצורך כך נכנסה לתא כדי לתת לו שמפו. לפי כתב האישום, הנאשם נעל את דלת המקלחת, תפס את הילדה וניסה להוריד את מכנסיה בכוח, אולם הילדה התנגדה ומשכה את מכנסיה כלפי מעלה. לפי הפרקליטות, הנאשם סובב את הילדה כך שגבה מופנה אליו, רכן מעליה וניסה להוריד את מכנסיה, אולם אז היא הסתובבה ובעטה בו באזור המפשעה, פתחה את מנעול הדלת וניסתה לברוח. הנאשם, כך נטען, תפס אותה ומשך בגופייתה, אך היא בעטה בו שנית והצליחה להשתחרר מאחיזתו, תפסה את אחיה בידו והשניים נמלטו מהמקום.

כתב האישום מתבסס על עדותם של הילדה ואחיה, שסיפר לחוקרים כי ראה מבעד לחריץ שבין דלת המקלחת לרצפה כי הנאשם מנסה להוריד את מכנסיה של אחותו. כמו כן, שני האחים זיהו את הנאשם במסדר תמונות. מנגד, הנאשם קשר את עצמו למקום ולמפגש עם הילדים, הכחיש את ביצוע העבירה ולאחר מכן שמר על זכות השתיקה.

מהבקשה להאריך את מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים עולה, כי במכשיר הטלפון הנייד שלו תמונות של קטינות מבצעות תרגילי התעמלות ובמיוחד "שפאגט", כמו גם תמונות של קטינות שלגופן תחתונים וגופיה בלבד. במשטרה ובפרקליטות ציינו כי "רק בשל תושייתה של הקטינה לא הסתיים האירוע באופן חמור יותר".

shofet groskoff ofer200  shofet morno oded
השופט עופר גרוסקופף  השופט עודד מורנו 

 10 הרשעות

שגדרי הוא כאמור עבריין רכוש מוכר למשטרה, שבאמתחתו 10 הרשעות ו-41 תיקי חקירה. לפני כחודש הוא השתחרר ממאסר ממושך בן ארבע שנים, לאחר שהורשע בשורה של עבירות רכוש. בין היתר נטען כי השלל הגנוב כלל תכשיטים רבים וביניהם טבעת יהלום בשווי שני מיליון דולר. יש לציין כי לפני כשבע שנים הוא נעצר בחשד למעורבות באונס צעירה באזור התעשייה ברעננה - אולם לבסוף שוחרר מתיק זה ולא הוגש נגדו כתב אישום. מאז שנת 2003 הוא ריצה שש תקופות מאסר.

ארבעה ימים לפני שהוגש כתב האישום, החליט באופן תמוה השופט עודד מורנו מבית משפט השלום בפתח תקווה – לאור חומרת מעשים והתנגדות המשטרה  - לשחרר את שגדרי למעצר בית. חוקרי המשטרה, שלא השלימו עם ההחלטה, מיהרו להגיש ערר לבית המשפט המחוזי בבקשת הערר בו הדגישה המשטרה שוב ושוב כי השופט מורנו שגה בהחלטתו.

בין היתר נטען בערר כי השופט לא נתן משקל ראוי לחומרת העבירה, לעברו הפלילי המכביד של שגדרי, לעובדה שביצע את המיוחס לו 17 יום בלבד לאחר שחרורו ממאסר וכן נטען כי חלופת המעצר לא מאיינת את המסוכנות הנשקפת ממנו. עוד ציינה המשטרה בדיון כי לאחר שחרורו ממאסר הוא התגורר בבית קרוב משפחתו שנגדו תלוי ועומד תיק בגין עבירות מין בקטינים. השופט עופר גרוסקופף מבית המשפט המחוזי סבר כי השופט מורנו טעה, הפך החלטתו והורה על מעצרו של החשוד.

לעת עתה, מעצרו של הנאשם, המיוצג על ידי עו"ד גלית בש, הוארך עד להחלטה אחרת. בימים הקרובים יתקיים דיון בבקשת הפרקליטות להאריך את מעצרו עד תום ההליכים. 

הוסף תגובה


Anti-spam: complete the task
פרסומת - Advertisement