פוסטה - תוך שנה: אותו שוטר נאשם שוב בתקיפת אזרח
המשטרה תשלם פיצוי של עשרות אלפי שקלים לעבריין

המשטרה תשלם פיצוי של עשרות אלפי שקלים לעבריין

כמו בסרט פעולה הוליוודי הפילו השוטרים את חומת ביתו של מאור פרץ אבל בחיפוש לא…

מח"ש חוקרת שנתיים בלשים שגרמו לצעירה שבר בגולגולת

מח"ש חוקרת שנתיים בלשים שגרמו לצעירה שבר בגולגולת

חיפוש סמים ברכב של מוכר למשטרה כלל מכת פטיש בראש של חברתו הנכה בת ה-26,…

תוך שנה: אותו שוטר נאשם שוב בתקיפת אזרח

תוך שנה: אותו שוטר נאשם שוב בתקיפת אזרח

 בכתב האישום "הטרי" נאשם שי פורטל בתקיפת עצור בתוך הניידת. בכתב אישום קודם נטען כי…

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

תוך שנה: אותו שוטר נאשם שוב בתקיפת אזרח

נכתב על ידי מיכאל פרוסמושקין ב .

 בכתב האישום "הטרי" נאשם שי פורטל בתקיפת עצור בתוך הניידת. בכתב אישום קודם נטען כי נגח בראשו של רוכב אופנוע וריסס עליו גז פלפל

portal shay
שי פורטל (ארכיון)

המחלקה לחקירות שוטרים הגישה לבית משפט השלום בתל אביב כתב אישום נוסף נגד השוטר שי פורטל (35) המתגורר בהרצליה ומשרת במשטרת התנועה של מחוז ת"א. גם הפעם, השוטר פורטל נאשם בתקיפת אזרח.

על פי כתב האישום הנוכחי, ב-11 במרץ 2016, במהלך משמרת כסייר במשטרת התנועה, שהו פורטל ושוטרים נוספים ברחוב נחלת בנימין בתל אביב, לצורך ביצוע בדיקות שכרות שגרתיות לנהגים. סמוך לשעה 5:30 בבוקר, שוטרת הורתה לנהג רכב שיצא מרכב לבצע "בדיקת מאפיינים", על מנת לבחון באם מצוי תחת השפעת אלכוהול. עם סיום הבדיקה, בה לא נמצא חשד לכך שהנהג היה תחת השפעת אלכוהול, הוא ביקש מהשוטרת את רישיונותיו בחזרה.

בכתב האישום נטען, כי על רקע מחלוקת בין השוטרת לנהג, החלה התקהלות סביב השוטרת מצד חבריו של הנהג. פורטל, שהבחין בהתקהלות זו, ביקש לסייע לשוטרת. או אז, כך נטען, התפתח בינו לבין הנהג עימות מילולי, במהלכו קילל הנהג את פורטל. האחרון, טוענת מח"ש, הודיע לנהג  כי הוא עצור על תקיפה ואיומים.

לאחר מעצרו הוכנס הנהג לניידת כשהוא כבול. לפי מח"ש, בעת שהוא ישב במושב האחורי בניידת, פורטל ל קח ארגז שהיה בניידת וחבט באמצעותו בחוזקה בראשו של הנהג. לפי כתב האישום, כתוצאה מכך נגרמו לנהג חבלות בעין ימין ובאף. כתב האישום מייחס לפורטל תקיפה הגורמת חבלה של ממש.

בכתב האישום הקודם נגד פורטל, שהוגש כאמור באוגוסט 2016, נטען כי הוא נגח בפניו של רוכב אופנוע שסירב לחיפוש. בהמשך, כך נטען, הוא אף ריסס על הרוכב גז פלפל. באותו מקרה הואשם פורטל גם בשיבוש הליכי משפט, בטענה שכתב דו"ח פעולה כוזב על שאירע באירוע, והנחה את השוטרת שהיתה איתו באירוע לכתוב דו"ח פעולה כוזב בעצמה. לציין כי לאחר הגשת כתב האישום הקודם, הוסכם בין סנגורו של פורטל לבין התביעה, שהנאשם ישהה בחופשה עד להחלטה אחרת.

הסנגור, עו"ד שאול שניידר, מסר בתגובה: "מדובר במקרה שמרשי ביצע במסגרת תפקידו מעצר חוקי. המתלונן בתיק תקף אותו, גרם לו חבלות ולמעט שימוש בכוח סביר לא היה שום מצב של מכה באמצעות ארגז. לא היה ולא נברא. נהפוך הוא, מרשי הותקף בצורה חמורה על ידי המתלונן וצר לי שמח"ש בחרו להאמין למתלונן - שיש לו, עד כמה שידוע לי, רקע קודם בעבירות מסוג זה - מאשר להאמין למרשי אשר מגובה בעדים אשר היו נוכחים באירוע וראו הלכה למעשה שמרשי הותקף ולא היה התוקף. הדברים יתבררו בבית המשפט". 

הוסף תגובה


Anti-spam: complete the task
פרסומת - Advertisement