פוסטה - סלט ישראלי
18 שנות מאסר לחייב שירה בראשו של מנהל אגף הגבייה

18 שנות מאסר לחייב שירה בראשו של מנהל אגף הגבייה

מחמד מסעד מהכפר ערוער הורשע בניסיון הרצח של תומר מכלוף שנותר נכה ומרותק בעקבות הפציעה…

אבא, אני שונה ממך אבל מאוד כמוך

אבא, אני שונה ממך אבל מאוד כמוך

יו"ר ועד המהנדסים בתעשייה האווירית יאיר כץ, בנו של שר הרווחה חיים כץ, נעצר בחשד…

הטרוריסט היהודי הצעיר בעולם נאשם בהנחת מטען מדומה לראש מועצה

הטרוריסט היהודי הצעיר בעולם נאשם בהנחת מטען מדומה לראש מועצה

נחמיה אסולין-משבאום, שהורשע כנער בהשלכת רימון ורצח כנקמה על חיסול הרב מאיר כהנא, נאשם כעת בהנחת…

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

סלט ישראלי

נכתב על ידי שרון שפורר ב .

לפני שקוראים בצמא טקסטים של "פוסטה" על ארגוני פשע, תקראו פוסט שכתבה העיתונאית החוקרת שרון שפורר על חלוקת התפקידים בארגונים של האלפיון העליון * טור אורחת

corruption 400 270
הורה ממטרה, ישראל 2017

עו"ד יצחק מלכו, שקיבל מבנק הפועלים הלוואה בתנאים מועדפים וללא ערבויות, כמו שחשפו העיתונאים אבנר הופשטיין ותומר ורון בגל"צ (20 מרס), הוא גם השותף של עו"ד דוד שמרון במשרד שמרון מולכו. זה אותו שמרון שמסביר שביבי רשאי לקבל סיגרים מחברים ונחקר במשטרה בפרשת הצוללות.

זה אותו מולכו שמעסיק עכשיו את עו"ד צבי אגמון (שגם עבד אצלו כשהיה צעיר) כיועץ המשפטי של מוזיאון ישראל, וזה אותו צבי אגמון שנתן עכשיו חוות דעת למועצת המנהלים של המוזיאון, שהם בסדר גמור, כי הם לא יכולים להגיד לאגודת הידידים שלהם לא לשלם כסף למנכ"ל היוצא שלהם ג'יימס סנידר במקביל. זה אותו ג'יימס סנידר, מנכל מוזיאון ישראל כבר 20 שנה עם חשבון הוצאות די הזוי ושכר כפול משני גופים - המוזיאון ואגודת הידידים שלו - שיושב בוועד המנהל של המוסד האקדמי בצלאל. זה אותו מוסד אקדמי בצלאל שצבי אגמון מונה להיות יושב ראש חבר הנאמנים שלו.

יודעים מי מטפל אצל צבי אגמון, בין היתר, בחברות הגז וגם במוזיאון? עו"ד מתן מרידור, שעבד עד לאחרונה במשרד אגמון, שאח שלו זה שאול מרידור, שהוא מנכ"ל משרד האנרגיה, שאחד הנושאים הגדולים שמונחים בפתח משרדו זה - הגז. ותגידו, יודעים מי זה יו"ר הוועד המנהל של בצלאל, אותו הוועד שבו יושב סנידר? מממ... מתברר שזה אבא של מתן ושאול, אחד שקוראים אותו דן מרידור.

יודעים מי עוד יושב שם בוועד המנהל של בצלאל? איזה אחד, אודי ניסן. מבכירי האוצר שעבר לעבוד אצל יצחק תשובה והפך מיליונר (לאחרונה פרש). אגב, עדכנו אותי עכשיו שאח של ניסן נשוי לאחות של יובל שטייניץ, שגם מינה את ניסן לתפקיד במשרד האוצר, והוא כידוע גם לא ממש עושה חיים קשים לחברות הגז.

לאודי ניסן שאול מרידור ויעל אגמון, הבת של צבי אגמון, יש בקורות החיים שלהם סעיף משותף: כולם עברו באגף התקציבים של משרד האוצר (יעל עדיין). הכל מקרה.

בוודאי לא תופתעו שאחד השמות שעלו שם באקדמיה של בצלאל, כשחיפשו מנהל למוסד הזה, היה לא אחר מאשר ציון קינן מנכ"ל בנק הפועלים היוצא שבמשך שנים העמיד אשראי לכל החברים הטובים והמקורבים הנ"ל, והיום הוא גם חתנו של יצחק תשובה. יודעים מי עורך הדין של ציון קינן שחילץ אותו בלי כתב אישום בפרשה שבה נתן הלוואה לדני דנקנר בניגוד לנהלים? צבי אגמון. יודעים מי קיבל מבנק הפועלים אשראי ענק לרכוש את דלק רכב מיצחק תשובה? גיל אגמון אח של צבי אגמון, וגם צבי אגמון בעצמו.

וכדי לסגור את כל ההורה ממטרה הזו אספר שהבן של ציון קינן, גלעד קינן, הוא גם איש סגל באקדמיה של בצלאל.

סתם כי היה לי רגע מת.

שרון שפורר היא עיתונאית חוקרת שכותבת באתר "המקום הכי חם בגיהנום"

 

הוסף תגובה


Anti-spam: complete the task
פרסומת - Advertisement