פוסטה - רוצחים בלי כבוד: כתב האישום חושף כיצד נרצחה חנאן אלבחירי על ידי בני משפחתה
אגף סרבני הגט

אגף סרבני הגט

עו"ד דפנה לביא על חוק חדש שימנע מסרבני גט בכלא לשהות באגפים תורניים ולקבל מזון…

מסע הנקמה של האסיר המשוחרר דוד בוקובזה

מסע הנקמה של האסיר המשוחרר דוד בוקובזה

כאשר בתי המשפט הורו להשאיר את בנותיו במשמורת האמא, גרושתו, שלטענתו עבדה בזנות בנוכחות הילדות,…

עדות טכנאי הכבלים הרשיעה את הנאשם ברצח הכפול בלוד

עדות טכנאי הכבלים הרשיעה את הנאשם ברצח הכפול בלוד

על אף שאישרו כי מצבו הנפשי אכן מעורער, וחרף העובדה שהמעסיק שלו "לקח" את אשתו,…

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

רוצחים בלי כבוד: כתב האישום חושף כיצד נרצחה חנאן אלבחירי על ידי בני משפחתה

נכתב על ידי מיכאל פרוסמושקין ב .

בעימותים בין הנאשמים, הם מפילים את האשמה זה על זה. בן דודה של המנוחה, אחד הנאשמים ברצח, הוא זה שהוביל את החוקרים אל גופתה של חנאן, שנקברה סמוך לבית בו התבצע הרצח 

albahiri anan
הנרצחת, חנאן אלבחירי

לאחר שהבוקר (18.6) הותר לפרסום כי המשטרה פענחה את רצח הצעירה חנאן אלבחירי (20) מהישוב לקיה שבדרום, הפרקליטות הגישה כתב אישום נגד שני דודיה של חנאן, וגם נגד בן דודה. כתב האישום מייחס לשלושה רצח בכווה תחילה, חטיפה לשם רצח, השמדת ראיה ואיומים.

כתב האישום והבקשה להארכת מעצרם של הנאשמים עד תום ההליכים חושפים, כי מחמד אלבחירי (21), בן דודה של חנאן, הוא זה שהוביל את חוקרי המשטרה אל המקום בו קבר את גופתה יחד עם אביו יונס אלבחירי (45) ועם דודו סאגר אלבחירי (25).

את כתב האישום הגישה (18.6) פרקליטות מחוז דרום, שמציינת בכתב האישום כי יונס וסאגר הינם אחיו של סאלם אלבחירי, אביה של חנאן, שנפטר כמה חודשים לפני כן. על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד טלי פלדמן, כחודש לפני הרצח שוחחה חנאן עם יונס בטלפון על חוב כספי שאותו היה עליה לשלם, ואמרה שבכדי להחזיר את החוב ביקשה הלוואה מאדם אחר ובכוונתה לצאת לעבוד. יונס לא אהב את הדברים ואיים עליה שלא תלווה כסף מאנשים ושלא תצא מהבית. "את תדעי מה יקרה לך", אמר לה.

בכתב האישום נטען כי בעקבות השיחה הזו, ובשל חשדו שאחייניתו מקיימת קשר עם גברים, יונס נפגש בביתו עם אחיו ואחיינו, והשלושה החליטו לחטוף ולרצוח אותה.

לפי כתב האישום, הרצח תוכנן להתבצע ב-3 במאי סמוך לשעה 22:00. נטען כי סאגר ומחמד לקחו את רכבו של האחרון, הרכיבו עליו גגון והחליפו את לוחיות הזיהוי שלו. הם נסעו לכיוון ביתה של חנאן ללא מכשירי הטלפון הניידים שלהם.

retzah hanan albahiri
החפירות למציאת גופתה של הנרצחת

בערך ב-11 בלילה צעדה חנאן בשביל המוביל לביתה. הפרקליטות טוענת כי יונס וסאגר תפסו והכניסו אותה לרכב. שני עוברי אורח שהיו במקום הבחינו בחטיפה, ואחד מהם הכה על מכסה המנוע של הרכב בניסיון לעצור אותו, אך ללא הצלחה.

בכתב האישום נטען, כי הנאשמים לקחו את חנאן לביתו של יונס, ובעוד יונס נכנס איתה לביתו, נפטר מחמד מכרטיס הסים שהיה בטלפון הנייד שלה והשליך פריטים מזהים נוספים, כך שלא ניתן יהיה לאתרה. כשחזר, הובילו שני הדודים יונס וסאגר את אחייניתם מחוץ לבית, שם אחז בה סאגר, בעוד יונס שעמד מאחוריה סובב את ראשה בתנועה חדה על מנת לגרום למותה.

חנאן נפלה אל הקרקע, ולפי האישום השלושה שמו אותה ואת חפציה בתוך חבית פח. סאגר ומחמד שאבו מהרכב בנזין, שפכו אותו לחבית והציתו אותה. הם הניחו לאש לבעור כשעתיים, ואז לקחו את הגופה, הכניסו לשק וקברו אותה בבור מחוץ לבית.

הפרקליטות הגישה בקשה לעצור את הנאשמים עד תום ההליכים. עו"ד חן הציגה בבקשה את שיחת הטלפון בה איים יונס על אחיינתו, ואת העובדה שתחילה הודה במעשה אך לאחר מכן חזר בו. סאגר ומחמד, הנאשמים האחרים, הודו בחקירה כי יונס נכח במקום, וסאגר אף הטיח ביונס, בעימות שנערך ביניהם, כי הוא זה שביצע את המעשים.

retzah hanan albahiri3
החיפושים אחר הגופה

סאגר הודה כי הכין את הרכב לחטיפה, התוודה בפני מדובב על התכנון, העיד כי יונס הוא זה ששבר את צווארה של אחייניתו, ואף סיפק את המניע ושיחזר את האירוע. מחמד הודה בעובדות אך טען כי לא ידע שזו כוונתו של דודו. בעימות בינו לבין דודו סאגר, הטיח בו את גרסתו לאירוע.

בקשת הפרקליטות נסמכת גם על עדי ראייה וצילומים בהם נקלטה החטיפה. ליונס אלבחירי יש עבר פלילי.

עו"ד יוסי לין, שמייצג עם עו"ד רמי שלבי את יונס אלבחירי: "מרשי מכחיש את העבירה המיוחסת לו. לאחר שנלמד את חומר הראיות נתמודד עם כתב האישום בבית המשפט".

עו"ד ארז שלו, סנגורו של סאגר אלבחירי: "טרם נחשפנו לחומר הראיות. עם קבלת חומר החקירה נלמד את טיב הראיות עליהן מבוסס כתב האישום. מרשי מכחיש את המיוחס לו".

 

הוסף תגובה


Anti-spam: complete the task
פרסומת - Advertisement