פוסטה - אמא מגוננת
אגף סרבני הגט

אגף סרבני הגט

עו"ד דפנה לביא על חוק חדש שימנע מסרבני גט בכלא לשהות באגפים תורניים ולקבל מזון…

מסע הנקמה של האסיר המשוחרר דוד בוקובזה

מסע הנקמה של האסיר המשוחרר דוד בוקובזה

כאשר בתי המשפט הורו להשאיר את בנותיו במשמורת האמא, גרושתו, שלטענתו עבדה בזנות בנוכחות הילדות,…

עדות טכנאי הכבלים הרשיעה את הנאשם ברצח הכפול בלוד

עדות טכנאי הכבלים הרשיעה את הנאשם ברצח הכפול בלוד

על אף שאישרו כי מצבו הנפשי אכן מעורער, וחרף העובדה שהמעסיק שלו "לקח" את אשתו,…

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

אמא מגוננת

נכתב על ידי מיכאל פרוסמושקין ב .

אם שניסתה להפריד בין בנה לבין צעיר שתקפו זה את זה, מואשמת כי נטלה מבנה את הסכין שהביא ודקרה בה את היריב הצעיר של בנה

bet dagon ima
הסכין של הבן אשר שמשה את האמא

תושבת בית דגן, 41, הואשמה עם בנה בן ה-15 בעבירות אלימות כלפי צעיר בן 25, שהתעמת עם בנה. היא הואשמה גם כי נטלה סכין שהביא בנה ודקרה בה את היריב בצווארו.

על פי כתב האישום שהוגש לבית משפט השלום בראשון לציון, ב-18 אפריל, סמוך לשעה אחת בלילה, התפתח ויכוח בין בנה של הנאשמת לבין הצעיר, שבמהלכו הם תקפו זה את זה בעודם תחת השפעת אלכוהול. בשלב מסוים הגיעו למקום הנאשמת ומספר מכרים שלה, שחלקם ניסו להפריד בין הצדדים.

לאחר שהצדדים הופרדו, כל אחד עזב את המקום. הנער הלך לביתו שנמצא בסמוך, נטל משם סכין גדולה וחזר אל מקום התקרית, אלא שאמו תפסה את ידו ולקחה את הסכין. בשלב זה שוב התפתחה תגרה בין הצעיר לבין הנער, במהלכה איימה הנאשמת כי תדקור את הצעיר. זמן קצר לאחר מכן היא אכן דקרה אותו, בצווארו, והוא פונה לבית חולים אסף הרופא שם בוצעו לו תפרים.

מיד לאחר מכן השליכה הנאשמת את הסכין לפח אשפה סמוך ונסעה מהמקום עם בנה. השניים נעצרו, וכאמור הוגש נגדם כתב אישום בגין עבירות אלימות שונות. בחקירתם הם טענו כי הצעיר נקט נגדם באלימות קשה בתחילת האירוע, והנער סיפר כי הלך להביא את הסכין כדי לאיים על המתלונן שיפסיק להרביץ. אמו העידה כי לקחה מבנה את הסכין ועשתה בו שימוש, אבל רק לאחר שהמתלונן היכה את בנה וחנק אותה.

od suhami moshe y od litan tal 150
עו"ד משה סוחמי עו"ד טל ליטן

לצד כתב האישום ביקשה התביעה להאריך את מעצרם של האם עד תום ההליכים, וכן להאריך עד תום ההליכים את התנאים המגבילים של הנער. הסנגורים, עורכי הדין טל ליטן ומשה סוחמי, התנגדו ועתרו לשחרר את האם מהמעצר.
השופט דוד שוהם, ששמע את טיעוני הצדדים: "אני סבור שכאשר מתבוננים על העבירה, שהיא כמובן חמורה, על רקע ההקשר של ניסיון לעזור לבן במהלך תגרה, מקבלת העבירה פרופורציה אחרת, כמובן מבלי להקל ראש, בעצם ביצוע הדקירה". לאור זאת, הורה לשחרר את האם למעצר בית בחולון ובתנאים מגבילים נוספים.

הוסף תגובה


Anti-spam: complete the task
פרסומת - Advertisement