פוסטה - חיפשו מים, מצאו שדה מריחואנה
המפקחת

המפקחת

אחד מנאשמי המיזם לשיווק מריחואנה מפסאז' ברחוב דיזנגוף שוחרר בנובמבר למעצר בית בפיקוח אשה בת…

חיפה: אסף בן שמואל נאשם בעשרות עסקאות סחר בקוקאין

חיפה: אסף בן שמואל נאשם בעשרות עסקאות סחר בקוקאין

מכתב האישום עולה כי ימ"ר חוף גייסה כסוכן את אחד מלקוחותיו הקבועים של בן שמואל,…

קווים מקבילים תל אביב מנילה

קווים מקבילים תל אביב מנילה

עו"ד מנחם רובינשטיין על רשות ההגירה שגירשה עובד זר באמצע משפט על אקסטזי פיליפיני מבלי…

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

חיפשו מים, מצאו שדה מריחואנה

נכתב על ידי מיכאל פרוסמושקין ב .

דיווח על גניבת מים הביא לאיתור שדה קנאביס מגודר בשדה פתוח מצפון לאשדוד. המשטרה הצליחה לצלם את ולדימיר מולוב, שלפי החשד טיפל בשתילים

knabis ashdod 400 400
הבלשים בתוך הערוגה המגודרת. צילום: דוברות המשטרה

דיווח למשטרה על גניבת מים הביא לאיתור מאות שתילי מריחואנה בשטח פתוח, ולהגשת כתב אישום נגד ולדימיר מולוב (26) מאשדוד בגין גידול עשרות קילוגרם של שתילי קנאביס.

על פי כתב האישום שהוגש לבית משפט השלום באשקלון, מולוב גידל 350 שתילי קנאביס במשקל 27.9 קילוגרם, בשטח פתוח ומגודר מצפון לאזור התעשייה הצפוני של אשדוד. בלשי תחנת אשדוד איתרו בשדה מתחם שחלקו גודר בסליל תיל, וסמוך אליו הותקנו זוג מיכלי מים שחוברו לצינור השקיה. כמו כן נמצאו שקי תערובת גידול, חומרי דישון ומזמרה.

כתב האישום מתבסס על חקירה גלויה וסמויה של המשטרה. בין היתר כולל תיק החקירה דוחות פעולה של שוטרים שראו את מולוב מגיע למקום כדי לטפל בשתילים ולהשקותם. בידי המשטרה נמצאים גם צילומי מצלמה סמויה שהוצבה באזור, שתיעדה את מולוב וחשוד נוסף שזהותו אינה ידועה, מטפלים בשתילי הסם.

כשנעצר, ב-8 מאי, אמר מולוב לאחד השוטרים כי הוא משקה את השתילים במקום מזה מספר חודשים. למרות זאת, בחקירתו הכחיש את המיוחס לו וטען כי טייל באזור ונקלע באקראי למקום. כשעומת עם הראיות בחר לשמור על זכות השתיקה.

od ben chayim chen 150
עו"ד חן בן חיים

מבקשת הפרקליטות להאריך את מעצרו עד תום ההליכים עולה כי ברקורד שלו עבר פלילי עשיר הכולל עבירות סמים, רכוש, אלימות ועוד. בשנים האחרונות הוא ריצה מאסרים בפועל בגין עבירות סמים, ולפני חודשים בודדים השתחרר ממאסרו האחרון. הוא ביצע את המיוחס לו בכתב האישום, כשתלוי נגדו מאסר מותנה בן שמונה חודשים שהוטל עליו לפני כחצי שנה בתיק סמים אחר.

הדיון בבקשת הפרקליטות נדחה לבקשת הסנגורית, עו"ד חן בן חיים, לצורך לימוד חומר החקירה. בינתיים הוארך מעצרו עד להחלטה אחרת.

הוסף תגובה


Anti-spam: complete the task
פרסומת - Advertisement