פוסטה - נסגר התיק נגד ראובן עובד; חבריו נאשמים בהחזקת LSD
המפקחת

המפקחת

אחד מנאשמי המיזם לשיווק מריחואנה מפסאז' ברחוב דיזנגוף שוחרר בנובמבר למעצר בית בפיקוח אשה בת…

חיפה: אסף בן שמואל נאשם בעשרות עסקאות סחר בקוקאין

חיפה: אסף בן שמואל נאשם בעשרות עסקאות סחר בקוקאין

מכתב האישום עולה כי ימ"ר חוף גייסה כסוכן את אחד מלקוחותיו הקבועים של בן שמואל,…

קווים מקבילים תל אביב מנילה

קווים מקבילים תל אביב מנילה

עו"ד מנחם רובינשטיין על רשות ההגירה שגירשה עובד זר באמצע משפט על אקסטזי פיליפיני מבלי…

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

נסגר התיק נגד ראובן עובד; חבריו נאשמים בהחזקת LSD

נכתב על ידי מיכאל פרוסמושקין ב .

הפרקליטות שהודיעה כי התיק נגד כדורגלן העבר נסגר מחוסר אשמה, מאשימה במקביל את משה בן עמי ונמרוד אלוש בהחזקת 185 מ"ג של הסם

samim bakbukim6 3 17 1
הבקבוקונים שנתפסו בחיפוש

פרקליטות מחוז דרום הודיעה כי תיק החקירה שנפתח נגד כדורגלן העבר ראובן עובד, בחשד למעורבות בפרשת החזקת סם מסוג LSD, נסגר מחוסר אשמה. עובד התארח בדירה בה נמצאו הסמים, אולם כאמור, התיק נגדו נסגר.

במקביל להודעה זו, הפרקליטות הגישה לבית משפט השלום בבאר שבע כתבי אישום נגד משה בן עמי ונמרוד (אלפרד) אלוש, קרובי משפחה מבאר שבע. הם נאשמים בעבירות של החזקת LSD נוזלי שלא לצריכה עצמית ועסקה בסם. לבן עמי מיוחסת גם עבירה של החזקת סם לצריכה עצמית.

על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד אלכס דרנבוים בתום חקירת ימ"ר נגב, באמצע פברואר, בעת שאלוש ביחידת הדיור של בן עמי בבאר שבע, הוא הביא לבן עמי מספר לא ידוע של בקבוקים, כמו גם שתי קופסאות ובתוכם בקבוקונים שהכילו LSD נוזלי, וביקש ממנו להסתירם בביתו.

נטען כי הנאשמים הסתירו את הבקבוקים בביתו של בן עמי, ובמועד מאוחר יותר הוציא בן עמי, לבקשת אלוש, מספר בקבוקים שהכילו סם והוסתרו בביתו, ומסר אותם לאדם ששמו נמסר לו על ידי אלוש, תמורתם קיבל 3,500 שקל. עוד נטען, כי את מרבית הכסף, בניכוי 800 שקל, העביר בן עמי לאישה שזהותה אינה ידועה, בהתאם להוראותיו של אלוש.

ב-5 במרס, בחיפוש שערכה המשטרה בביתו של בן עמי, נתפסו במקום שני בקבוקים שהכילו 185 מ"ג של הסם, כמו גם קנאביס במשקל 0.9 גרם.

oved reuven shay mogilovsky
ראובן עובד (צילום: שי מוגילובסקי, אתר EYOYA)

כתב האישום מתבסס על הודאתו של בן עמי, אף שטען כי לא ידע מה תוכן הבקבוקים. כמו כן, בידי החוקרים עדותו של אשר מלכה, שהיה עצור בפרשה ושוחרר, אולם קשר בחקירתו את אלוש למיוחס לו. בנוסף, אלוש אישר כי בן עמי ידע על הבקבוקים, ולדבריו הם שמו אותם יחד במגירה. בן עמי, מצידו, הפליל בחקירתו את אלוש. האחרון עדיין טוען כי הסם שייך לאדם אחר, וכי מדובר בניסיון להפליל אותו. בידי הפרקליטות גם מחקרי תקשורת שהצביעו על קשר טלפוני בין בן עמי לאלוש.

הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרם של הנאשמים עד תום ההליכים המשפטיים. מהבקשה עולה כי  בעברו של אלוש עבר פלילי, בין היתר בעבירות סמים. בן עמי ללא הרשעות קודמות.

הסנגוריות של עובד, עו"ד מירי שיין-אלטמן ועו"ד נטלי אוטן, מסרו בתגובה: "היום התקבלה הודעה מהפרקליטות על פיה תיקו של עובד ראובן נסגר מחוסר אשמה. כמובן, שיש בכך כדי לאשר כי מלכתחילה מר עובד לא היה קשור לפרשייה כלל וכלל וכי זעקת חפותו מהרגע הראשון, היתה כנה לחלוטין. דבר שכאמור מקבל ביטוי גם היום".

בן עמי ואלוש מיוצגים על ידי עורכי הדין ליאור כהן ורון דמרי. מלכה, ששוחרר גם כן מהמעצר ולא הואשם, יוצג על ידי עו"ד ארז שלו

הוסף תגובה


Anti-spam: complete the task
פרסומת - Advertisement