פוסטה - בכיר בארגון מולנר נשפט למאסר על תנאי על עבירות מס
המעקב של בנק לאומי אחרי ברק כהן

המעקב של בנק לאומי אחרי ברק כהן

סם זוננשיין, בעל משרד חקירות פרטי, העיד במשטרה: "מחלקת הביטחון בבנק לאומי הזמינה ממני ביצוע…

יאיר דר - שם קץ לחייו רגע לפני סיום הליך פשיטת הרגל

יאיר דר - שם קץ לחייו רגע לפני סיום הליך פשיטת הרגל

בשיא ההצלחה הוא הפעיל 34 חנויות של "רשת קפה" והיה בליין נוצץ אבל עקב ניהול…

מה נשתנה עם השומה של איציק בר מוחא?

מה נשתנה עם השומה של איציק בר מוחא?

שופט מחוזי אינו מבין מדוע בכירי רשות המסים והפרקליטות ביטלו ברגע האחרון את ההסדר שנקבע לבר…

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

בכיר בארגון מולנר נשפט למאסר על תנאי על עבירות מס

נכתב על ידי זיו קריסטל ב .

יחידת יהלום דרשה משי לריח להגיש הצהרות הון ודו"ח הכנסות. והוא לא היחיד מארגון מולנר שקיבל דרישה כזו

שי לריח (37) מרמת גן, המוגדר כבכיר בארגון הפשע של עמיר מולנר, התעלם מדרישת יחידת "יהלום" למאבק בפשיעה של רשות המסים ופקיד שומה, להגיש דו"חות על הכנסותיו בשנים 2010-2012 וכן הצהרות הון לשנים 2008 ו-2011 ודו"ח רמת מחיה.

לריח דיווח על היותו עובד שכיר בחנות ירקות - מה שאינו תואם את רמת החיים שלו בפועל: מכוניות יקרות, טיסות לחו"ל ודירה (אמנם שכורה) בפרויקט חדש ברמת גן. חוקרי יחידת יהלום זימנו אותו לחקירות ודרשו ממנו דו"חות, כחלק מהמלחמה בבכירי ארגוני הפשיעה. לריח התעלם ולא המציא את הדו"חות והצהרות ההון הנדרשות. סנגורו, עו"ד זאב לקט, טען כי בעת קבלת הדרישות, לפני שלוש שנים, היה לריח במאסר.  בחודשים האחרונים, במסגרת הסדר טיעון, הוא הגיש את הדיווחים, והצהיר כי אין לו כל נכסים על שמו.

שופטת בית משפט השלום בתל אביב דנה אמיר קבעה כי מתחם הענישה בגין העבירות של "אי קיום דרישה" על ידי רשות המס נע ממאסר על תנאי עד למאסר בפועל של שמונה חודשים. השופטת גזרה עליו מאסר על תנאי בלבד למשך 8 חודשים וקנס של 15 אלף שקל. בקביעת הקנס, התחשבה השופטת בכך שגם בימים אלה לריח בבית הסוהר, עצור עד תום ההליכים.

בחודש שעבר הוגש כתב אישום נגדו ונגד שניים נוספים המזוהים עם ארגון מולנר, משה בן-דביר וליאור עבאדה, זאת בשל תקיפת רוני הררי ומאבטחו בגינה ציבורית ברמת עמידר בחודש פברואר השנה. לפי כתב האישום, בתום פגישה ודין ודברים, השלושה היכו ובעטו בהררי ובמאבטחו, לאחר שלריח דאג לרסס אותם בגז פלפל. המאבטח של הררי אף נדקר בידי מי מהחבורה.

באמתחתו של לריח הרשעות קודמות, לרבות 10 שנות מאסר שריצה בגין הריגה, ו-30 חודשי מאסר מהשנים האחרונות בגין עבירות נשק והנחת מטען חבלה באופנוע של אדם המזוהה עם קבוצת עבריינים מצרפת.

כתב אישום דומה בגין אי הגשת דו"חות לרשות המסים הוגש גם כנגד שני בכירים נוספים לפחות בארגון מולנר – טל ודרור מילשטיין המיוצגים על ידי עו"ד עמית זיו.  

הוסף תגובה


Anti-spam: complete the task
פרסומת - Advertisement