כתב אישום נגד רועי ניר ועקא, תפישת נשק של ארגוני פשע באשדוד

על רקע כתב האישום שהוגש הבוקר נגד רועי ניר ויעקב שמעון בפרשת האקדחים בבת ים (מצורף למטה), שווה להזכיר מידע מודיעני מדויק של ימ"ר לכיש אשר הביא הלילה לתפישה של שני עברייני אמל"ח נוספים, הפעם במהלך ביצוע עסקת נשק המיועד לארגוני פשיעה בדרום. החיים בשחור לבן

 

police lahish neshek shaar
שני נשקים "ארוכים". בינגו גם בלכיש
 
פעילות מודיעינית ומבצעית של ימ"ר לכיש ויחידת הסיור המרחבית הביאה למעצרם של שני חשודים, תושבי אשדוד ורחובות, זמן קצר לאחר שביצעו עסקת סחר בנשק, במהלכה נתפסו שני כלי נשק "ארוכים" עם תחמושת חיה מוכנים לביצוע.

הרקע לעסקה, ולמידע המודיעיני, הוא בסכסוכי הכנופיות באזור. לפי דוברות המרחב, "המעצר הוא נדבך נוסף בפעילות עיקשת ובלתי מתפשרת בה נוקט מרחב לכיש נגד רבדי הפשיעה בשטחו. מעצרם של החשודים מנע פגיעה אפשרית בחייהם של חפים מפשע".

היום, יובאו החשודים אל בית משפט השלום באשקלון לצורך הארכת מעצרם.

ובתוך כך, פרקליטות מחוז תל אביב הגישה הבוקר לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד רועי ניר ויעקב שמחון, בגין עבירות של נשיאה והובלת נשק, שימוש בסימן זיהוי רכב מזויף והחזקת רכוש חשוד כגנוב.

כתב האישום הוגש על ידי עו"ד רותי שביט-אושרי מפרקליטות מחוז תל אביב. לפי כתב האישום, ביום 26.11.12 בשעה 00:35 בעיר בת ים, רכבו הנאשמים על אופנוע אשר מספר שילדתו טושטשה והוא נושא לוחית זיהוי מזויפת. באותה הזמן לבשו הנאשמים מספר שכבות לבוש וכן שכפ"צים וכפפות והחזיקו בתא האחסון של האופנוע בקבוק ובו חומר דליק. בנוסף, על גופו של רועי ניר, שרכב על האופנוע ללא רישיון נהיגה תקף וביטוח, נמצאו שני אקדחים גנובים. 

nir roi 6
רועי ניר בבית המשפט

בבקשה להארכת מעצרם עד תום ההליכים נטען כי לרועי ניר יש 15 הרשעות קודמות בעבירות אלימות, רכוש, מרמה, סמים, הפרעה לשוטר, שיבוש מהלכי משפט, הפרת הוראה חוקית וכן נשיאה והובלת נשק, עבירה עליה ריצה לאחרונה 16 חודשי מאסר. לשמעון יש 24 הרשעות קודמות בעבירות אלימות, סמים, רכוש, התפרצויות, שימוש ברכב ללא רשות, בריחה ממשמורת ועוד.

 

לחצו לקריאת כתב האישום נגד ניר ועקא

doc

 

 

 

 

 

 

 

הוסף תגובה


קוד אבטחה
רענן

הטלפון האדום