עו"ד יעקב שקלאר
מומחה למשפט פלילי | פשיעה חמורה | פשיעה כלכלית | משפט מנהלי

למקרה שנפגעתם מרשלנות רפואית בלידה

נכתב על ידי עו"ד דוד פייל ב 09/04/2017 16:42:56.

ישראל היא מדינה עם שיעור לידות מהגבוהים בעולם, החברה מעודדת ילודה בעיקר בקרב המגזר החרדי והערבי, ולכן גדלים גם הסיכויים למקרים של רשלנות רפואית בלידה * עו"ד דוד פייל  מסביר מה צריך לעשות

baby Injury
המערכת אטומה והחולה נשאר עם הפגיעה ללא על כל פיצוי

רשלנות רפואית פירושה עבודה רשלנית של הרופא המטפל ואין זה משנה באיזה מקרה מדובר, כאשר הרופא ביצע את תפקידו תוך זלזול או אי ציות לכל כללי הזהירות המקובלים והאתיקה המקצועית. לדאבוננו, במקרים מסוימים רשלנות רפואית עשויה להוביל לפגיעות חמורות ואף למוות.

לאור המצב הזה, קיים תחום משגשג של עריכת דין בתחום הרשלנות הרפואית על שלל תת התחומים שבו.

נפגעתי מרשלנות רפואית בלידה – מה עליי לעשות?

עליכם להבין היטב שאם נפגעתם מרשלנות רפואית בלידה, אז תמיד יש למי לפנות. אל תחשבו שהמערכת אטומה ואתם תישארו עם הפגיעה ללא על כל פיצוי על מה שמגיע לכם. כיום, בעזרת התנהלות נבונה והיעזרות בעורך דין מוביל, כל אחד מכם יכול לקבל את הפיצוי המגיע לו ללא יותר מידי מאמץ.

בעת התמודדות עם רשלנות רפואית בלידה, אתם יכולים לפנות לעורך דין שיוכל לעזור לכם לקבל את הפיצוי שמגיע לכם, אבל לצד זאת, תזכרו שאם אתם נאלצים להתמודד עם מועקה פסיכולוגית, אתם יכולים פשוט לפנות גם לפסיכולוג שיוכל לעזור לכם.

doktor
תחום משגשג של עריכת דין בתחום הרשלנות רפואית

חשוב לפעול בהקדם

אל תתנו לחששות שלכם לעכב אתכם ותוודאו שאתם בוחרים לפעול בהקדם במקרה של רשלנות רפואית. תזכרו שעד שתקבלו את הפיצויים שמגיעים לכם יכול לעבור לא מעט זמן, כך שאם אתם רוצים לפחות לוודא שתקבלו את מה שמגיע לכם כמה שיותר מהר, לפחות תתחילו לעשות משהו בהקדם.

בעזרתו של עורך דין שמתמחה בדיני רשלנות רפואית, אתם תוכלו להאיץ את כל התהליך הזה ופשוט לעבור אותו הרבה יותר מהר. זה יוכל להקל עליכם ולעודד אתכם בידיעה שאתם תוכלו לקבל את הפיצויים בזמן שנוח לכם.

תמיד תישארו אופטימיים

תזכרו שהתהליך הזה יכול להיות ארוך ומייגע, ולאורכו אתם עלולים להתמודד עם מצבים שבהם אתם תצטרכו להוכיח שהאמת לצידכם. בכדי שאתם תוכלו לעבור את כל התקופה הזו בצורה שוטפת, זה יהיה חשוב מאוד שתישארו אופטימיים ותבינו שאם אתם רק תפעלו בשיקול דעת לאורך זמן, אתם תקבלו בדיוק את מה שמגיע לכם.
האופטימיות עשויה להפוך את כל התקופה הזו להרבה יותר קלה בעבורכם ולהקל עליכם משמעותית מבחינה נפשית. כך שאם אתם מעריכים את הנפש שלכם ואתם לא רוצים לפגוע בה, תמיד תישארו אופטימיים.

אל תוותרו אם מגיע לכם פיצוי

שמתם לב שמגיע לכם פיצוי בעקבות רשלנות רפואית? תפעלו בהתאם ואל תוותרו עד שתוכלו לקבל בדיוק את כל מה שמגיע לכם. זה אמנם יכול להישמע לכם קצת קשה, אבל אם תיעזרו בגורמים הנכונים, זה יהפוך להרבה יותר פשוט בשבילכם, ואתם תהיו הרבה יותר מרוצים בסוף היום.

בהצלחה!

* המאמר מטעם משרד עו"ד דוד פייל 

הוסף תגובה
Comments icon
אחד מהפרטים שהוזנו אינם נכונים. אנא הזן מחדש התגובה נשלחה לצוות האתר בהצלחה.
שלח send comment
שירותים מקצועיים
פרוגינטר - אחסון אתרי אינטרנט
מהירות | הגנה | גיבוי | תמיכה

חברת סומך אבטחה
חקירות | מודיעין | איתורים | שירותים מיוחדים לעורכי דין

פסגה שירותי רווחה
שירותים מיוחדים לעורכי דין, טיפול בעברייני מין, כתיבת תוכניות שיקום, אבחון מסוכנות

מרכז התחלה חדשה
שיקום אסירים | טיפול בעברייני מין | גמילה מסמים | טיפול קבוצתי ופרטני

רונן הלל ניהול מוניטין
מחיקת כתבות מגוגל ודחיקת אזכורים שליליים

קטגוריה 2