עו"ד גיל באיער
עו"ד גיל באיער
  • פלילי | מינהלי
location icon
כתובת: שד´בן גוריון 8
mobile icon
טלפון סלולארי: 0523877227
כרטיס ביקור הדיגיטלי שלך
תחומי עיסוק
כללי

תובע משטרתי לשעבר

ü      עבירות אלימות במשפחה

ü      עבירות רכוש

ü      סמים

ü      עבירות מין

ü      הטרדה טלפונית

ü      מחיקת רישום פלילי (תיק פלילי)

ü      הונאה

ü      סגירת תיקים במשטרה

ü      החזקת סכין/אולר

ü      הטרדה טלפונית

ü      הסעת שוהים בלתי חוקיים

ü      העלבת עובד ציבור

ü      הצתה

ü      מכירת אלכוהול לקטין

ü      עבירת הונאה

ü      עורכי דין פליליים

ü      פגיעה בפרטיות

ü      רשלנות בהחזקת חיה

ü      רשלנות בהחזקת נשק

לעו"ד באיער היכרות עם שופטים רבים ועם תובעים ופרקליטים מן הצד השני של המתרס במערכת המשפט הפלילית מאז שנת 1998. ניסיונו מעניק לו "ארגז כלים" משמעותי המשרת היטב את לקוחותיו במתן פתרונות משפטיים יעילים ויצירתיים.

אודות

  • עורך דין פלילי באיער הנו תובע משטרתי לשעבר וצבר ניסיון רב שנים בהופעה באלפי תיקים פליליים ודיוני מעצר (כולל תיקי נוער) הן כתובע והן כסנגור. בשנת 2009 היה מועמד לכהונת שופט.
  • מלבד היכרות ארוכת שנים עם שופטים רבים ועם תובעים ופרקליטים מן הצד השני של המתרס, היכרותו העמוקה של עו"ד פלילי באיער עם מערכת המשפט הפלילית מעניקה לו "ארגז כלים" משמעותי המשרת היטב את לקוחותיו במתן פתרונות משפטיים יעילים ויצירתיים.
  • משרד עורכי דין פלילי גיל באיער מתמחה במשפט הפלילי מאז שנת 1998. המשרד עוסק בייצוג חשודים ונאשמים (בגירים ונוער) בתיקי מעצר ימים, בקשות למעצר עד תום ההליכים, שימוע, כתבי אישום, בקשות לעיכוב הליכים, בקשות למחיקת רישום פלילי (הרשעות), בקשות לסגירת תיקי משטרה פתוחים ובקשות למחיקת רישום משטרתי (תיקי משטרה סגורים).
  • תחומי העיסוק בהם מטפל המשרד הם: עבירות אלימות, רכוש, מרמה, סמים ומין.

אני מאמין

שלום, שמי גיל באיער – עורך דין פלילי, ואלו הם העקרונות המקצועיים בהם אני מאמין:

1. תפקידי כעורך דין פלילי, הינו בראש ובראשונה לתת הקלה נפשית לאדם שמגיע אלי לבקש עזרה. אני מכיר בכך שהוא סובל ממצוקה נפשית גדולה, בעקבות ההסתבכות הפלילית שלו, ומסייע לו להקל על כך ולהוריד ממנו טרדות ודאגות.

2. משימתי השנייה כעורך דין פלילי הנה לתת ללקוח את השירות המקצועי הטוב ביותר. אני יודע כי הוא סומך עלי ותולה בי תקוות וכי אף עתידו תלוי בכך, לעיתים רבות. אני מתייחס לזה באחריות וברצינות ומודע למשקל האחריות המוטל על כתפיי. בנוסף, בדיוק כמו רופא המסביר לחולה, לפני טיפול, את הסיכויים והסיכונים- כך אני מסביר ללקוח את כל האפשרויות העומדות בפניו, את הסיכויים ואת הסיכונים.

3. אני תמיד זמין ללקוח, הן בפגישות והן בשיחות טלפון 24 שעות ביממה. אני תמיד אקדיש זמן ללקוח, הן ע״מ להשיב על כל שאלותיו והן ע״מ להעניק לו את הטיפול המקצועי הטוב ביותר.

4. אני מכיר בכך שכולנו בני אדם ולא מלאכים. גם אני. כולנו עשינו ועושים טעויות בחיים. תפקידי הוא לא לשפוט את הלקוח אלא לסייע לו להקטין את הנזק שעלול להיגרם לו ולעיתים גם לקבל את הטיפול המתאים ע״י הגורמים המקצועיים. זאת, הן ע״מ לסייע לו בתיקון עצמי לשם שיפור איכות החיים שלו והן ע״מ להקטין את הסיכון שלו להסתבכות עתידית.

*המידע באחריות העו"ד.

צור קשר
צור קשר עם עו"ד גיל באיער עוד היום!
השם שלך (חובה)
האימייל שלך (חובה)
טלפון
נושא
ההודעה שלך
אנא ודא שכל התוכן תקין
ההודעה נשלחה בהצלחה. תודה על פנייתך!
לא ניתן כרגע לשלוח את הטופס, אנא צור קשר טלפונית