עו"ד קובי מרגולוב
עו"ד קובי מרגולוב
  • משפט פלילי | עורך דין צבאי
location icon
כתובת: בניין הארלי דווידסון, המסגר 54, תל אביב
phone icon
טלפון: 037585562
mobile icon
טלפון סלולארי: 0546565653
fax icon
פקס: 036095653
כרטיס ביקור הדיגיטלי שלך
תחומי עיסוק
משפט פלילי
עורך דין צבאי
תחומי עיסוק

משפט פלילי

משפט צבאי

תחום העיסוק העיקרי והבלעדי שלי, מאז הוסמכתי לעריכת דין בשנת 2000, הינו המשפט הפלילי. בתחום זה, הניסיון הפרקטי הוא בעל משקל מכריע. ההתמודדות היום-יומית באולמות בית המשפט מול שופטים, פרקליטים, תובעים, משפחות הקורבנות וכיו"ב, היא זו שהופכת עורך דין למקצוען בתחום.

לרשותי 10 שנות ותק בעריכת דין וניסיון רב בהופעה בבתי המשפט ובבתי הדין הצבאיים בכל הערכאות. ההתמקצעות הבלתי מתפשרת בתחום המשפט הפלילי הצבאי ומאות לקוחות מלאי תודה, הופכים אותי למועמד המתאים ביותר לייצוגכם במסגרת הליך פלילי.

אודות

1999 - לימודי תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב.

           גיוס לפרקליטות הצבאית בתפקיד תובע צבאי, במסגרת העתודה האקדמית.

2000 – הסמכה לעריכת דין וקבלת רשיון עריכת דין (מ.ר. 29213).

2002 - יועץ משפטי של יחידת המשטרה הצבאית החוקת (מצ"ח).

2003 - סגן מפקד יחידת מצ"ח.

2003 - תואר שני באוניברסיטת בר אילן (LL.M.), מגשר מוסמך.

2004 - פרישה משירות צבאי בדרגת סרן (כיום – רס"ן במיל').

           משרד המשפטים, הסנגוריה הציבורית מחוז ת"א והמרכז

2006 - בעל משרד עצמאי - הליכים פליליים ובתי דין צבאיים

אני מאמין

יש המדמים ייצוג במשפט פלילי ללחימה, דימוי עימו אני נוטה להסכים. מערכת בתי המשפט והתביעה היא לא ה"אויב" במובן הקלאסי של המילה. עם זאת, האזרח המתנהל מול המערכת במסגרת ההליך הפלילי, בהחלט זקוק ל"לוחם" אשר יגן עליו, על חירותו ועל זכויותיו. כאן נכנס התפקיד שלי כסנגור פלילי.

אמרה ידועה גורסת כי "עורך דין טוב מכיר את החוק, עורך דין מצוין מכיר את השופט...". אמירה זו אולי משעשעת, אך היא גם בעלת אחיזה במציאות. בישראל קיים מספר מצומצם של שופטים העוסקים בתחום הפלילי, ולהיכרותם עם הפיגורה העומדת להגנת הנאשם יש משקל רב.

במרוצת שנות עיסוקי כסנגור פלילי, זכיתי להכיר את מרבית השופטים והעוסקים במלאכה, תובעים ופרקליטים כאחד, הפרושים בבתי המשפט ברחבי הארץ. היכרות מעמיקה עם המערכת ודרכי פעולתה, היא המשביחה את אופן הייצוג שלי, והופכת את הניווט בין רזי החוק והמשפט לקל ובטוח יותר עבורכם.

לייצוג בהליך פלילי ישנו פן חשוב נוסף – מידת האמון אשר אתם רוחשים כלפי הסנגור שלכם. האופן בו אתם בוטחים בסנגור ובמעשיו והשכנוע הפנימי כי כל מטרתו היא להגן עליכם, הם תנאי הכרחי להצלחה בהליך פלילי. ברגעי משבר ומצוקה, בסמוך לאחר המעצר, או בעודכם פוסעים לעבר חדר החקירות, סנגור הוא לא רק עורך דין אלא בעיקר בן אדם.

יחסי אנוש ונועם הליכות אינם מלים גסות גם עבור מי שעוסק בתחום הפלילי, ובלבד שהם באים במידה טובה ולא הופכים לרכות ולהתרפקות בפני היריב. היכולת להעניק אוזן קשבת ולתמוך גם מבחינה נפשית בלקוח ברגעיו הקשים, לחזק אותו לקראת הבאות ולהזהיר מפני המהמורות הצפויות בדרך – דברים אלה הופכים עורך דין לסנגור ואת הסנגור לסנגור טוב.

הינכם מוזמנים ליצור איתי קשר, לשפוט בעצמכם ולבדוק, האם יש אמת מאחורי הדברים שכתבתי לעיל. פגישה אישית או שיחת טלפון איתי יעזרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה בנוגע לייצוג שלכם או של קרוביכם. 

* המידע באחריות עורך הדין 

צור קשר
צור קשר עם עו"ד קובי מרגולוב עוד היום!
השם שלך (חובה)
האימייל שלך (חובה)
טלפון
נושא
ההודעה שלך
אנא ודא שכל התוכן תקין
ההודעה נשלחה בהצלחה. תודה על פנייתך!
לא ניתן כרגע לשלוח את הטופס, אנא צור קשר טלפונית