פוסטה - עו"ד מוטי אדטו

header3

עו

עו"ד מוטי אדטו
דין צבאינוערעבירות מיןפליליפשיעה כלכלית

 • כתובת: רחוב מנחם בגין 65
 • תל אביב
 • דרום מרכז שרון שפלה
 • תחומי עיסוק

  משרד עורכי דין מוטי אדטו מעניק שירותי ייצוג אישי איכותיים בתחום המשפט הפלילי, בדגש על ייצוג לקוחות נורמטיביים בהליכים פליליים שונים, ביניהם:

  עבירות מין

  עבריינות נוער

  עבירות רכוש

  עבירות סמים

  עבירות מחשב

  מרמה והונאה

  רצח, הריגה ומוות ברשלנות

  עבירות אלימות ואלימות במשפחה

  ייצוג חיילים בעבירות פליליות בבית דין צבאי

  ייצוג וליווי בחקירות במשטרה ובמעצרים

  ייצוג אסירים בוועדות שחרורים ובוועדות שליש

  בקשות חנינה

  אודות

  המומחיות שלנו - ייצוג פלילי בהתאמה אישית.
  כל תיק פלילי הוא שונה, בנסיבות המקרה, בכוונות ובאדם העומד במרכזו - ולכן עורכי דין פליליים חייבים לבנות את הייצוג על פי הצרכים האישיים של הלקוח.

  רק כך נבנית הצלחה בתיק פלילי!

  עורך דין פלילי מוטי אדטו מתמקד בעיקר בייצוג אנשים נורמטיבים מן השורה החשודים או נאשמים בביצוע מעשה פלילי, או אשר שמם נקשר כמעורבים במעשה שכזה. לקוחות המשרד זוכים לייצוג אישי פלילי בהתאמה אישית מדויקת לפרטי המקרה. התאמה זו, ביחד עם המקצועיות, הניסיון והידע הרב העומד לרשות המשרד, הם האחראיים להישגים הנדירים ולהצלחות שלנו במקרים רבים.

   לעורך דין פלילי מוטי אדטו למעלה מ-15 שנות ניסיון בתחום המשפט הפלילי, במהלכן ייצג אלפי לקוחות בעבירות פליליות רבות, בהן עבירות חמורות ביותר.

  המוטו של המשרד הוא ייצוג האדם שמאחורי התיק הפלילי: בין לקוחות המשרד לאורך השנים היו אנשים כמוני וכמוך, אנשי צווארון לבן, אנשי עסקים ובעלי מקצועות חופשיים, כמו גם אנשים מן השורה - עם או ללא רקע בפלילים - לכולם ניתנו הסבר, ייעוץ וייצוג מקצועי ודרך להתמודדות בחשדות ו/או באישומים הפליליים עמם התמודדו.

  עו"ד אדטו מציע ליווי משפטי לאורך כל הדרך והליכי המשפט הפלילי, החל משלב החשדות (גם בטרם החקירה הראשונה) ועד לסיום ההליכים המשפטיים, בוועדות שחרורים, בבקשת החנינה וכו'. הטיפול המשפטי ניתן אך ורק בתחום הפלילי, תוך שימת דגש על שקיפות מלאה מול הלקוח ועל דיסקרטיות מוחלטת.

  שירות אישי וליווי לאורך כל הדרך

  משרד עורך דין פלילי מוטי אדטו מספק ליווי צמוד לאורך כל ההליכים הפליליים, במטרה עליונה להביא לזיכוי במשפט. לאורך השנים הצליח עו"ד אדטו לזכות רבים מלקוחות המשרד, בנסיבות "טכניות" ו/או בעזרת חשיפת האמת ו/או יצירת הספק באשמה הפלילית.

  כל לקוח מקבל שירות משפטי מקצועי מקיף, הכולל, במידת הצורך, גם ערעורים פליליים, בקשת חנינות ועוד.

  במקרים בהם קיימת אשמה פלילית, עורך דין פלילי מוטי אדטו דואג להדגיש את ההיבטים החיוביים באדם ובאירוע, כמו גם להעניק ללקוח הליך שיקומי אישי, במטרה להקטין ואף לבטל את הנזקים הצפויים ללקוח מההליכים הפליליים והמשפטיים, אם צפויים כאלה בהמשך.

  הטיפול המשפטי במשרד מתבצע בעיקרו על ידי עו"ד מוטי אדטו בעצמו, תוך הקפדה על ייצוג מקצועי, אישי ודיסקרטי.

  למשרד שני סניפים למתן שירותי עורך דין פלילי בתל אביב ובירושלים, כאשר הייצוג והשירותים ניתנים בכל חלקי הארץ.

  חייגו אלינו וקבלו את השירות המשפטי הטוב ביותר, כפי שהוכחנו שוב ושוב במקרים רבים שטופלו על ידינו.

  * המידע באחריות עורך הדין 

  פרסומת - Advertisement