פוסטה - עו"ד יניב פרץ ושות'

header3

עו

עו"ד יניב פרץ ושות'
משפט פלילי | משפט מנהלי | זכויות אדם

 • כתובת: רח' ז'בוטינסקי 35 (מגדל התאומים 2)
 • רמת גן
 • כל הארץ
 • פקס: 035407096
 • תחומי עיסוק

  עו"ד יניב פרץ עוסק בייצוג של חשודים, נאשמים וקטינים בתחומים הפליליים הבאים:

  עבירות צווארון לבן

  פשיעה כלכלית

  פשיעה חמורה

  אלימות במשפחה

  דיני צבא וחיילים

  התמחותו העיקרית של עו"ד פרץ היא שחרור חשודים ממעצר. ברשותו מספר לא מבוטל של שחרורים שהושגו עבור לקוחות שונים, בכללם ראשי ארגוני פשיעה ובני משפחתם.

  אודות

  עו"ד יניב פרץ הוא עורך דין פלילי הידוע במחויבותו הרבה וברגישותו לזכויות האזרח ולזכויות האדם באשר הן. הוא החל לעסוק במשפט הפלילי בשנת 2007, כשאת התמחותו השלים במשרד עורכי הדין בועז קניג ושות'. את משרדו העצמאי הקים בשנת 2011. עם לקוחותיו נמנים חשודים, נאשמים, חיילים וקטינים מכל קצוות האוכלוסייה – החל מאזרחים נורמטיביים שהסתבכו בפלילים לראשונה, וכלה בראשי ארגוני פשע ובבני משפחתם.

  עוד יניב פרץ עמוד אישי 1

  התיקים הפליליים המורכבים שבהם הוא מטפל, עוסקים בנושאים הבאים: חבלות חמורות, עבירות רצח, עבירות רכוש, עבירות סמים, עבירות צווארון לבן ועוד. כמו כן, הוא פועל נמרצות למיצוי הדין גם נגד משטרת ישראל – מגיש תלונות למח"ש ולמבקר המדינה, ודורש לפתוח בחקירה במקרים הדורשים זאת.

  טיפול מהיר ויעיל

  ברשותו של עו"ד פרץ ניסיון רב בייצוג נאשמים וחשודים בכל הערכאות – בית משפט השלום, בית המשפט המחוזי ובית המשפט העליון. הוא מקפיד לטפל בכל תיק, חמור ככל שיהיה, ביעילות ובמהירות, לפני שיבשיל לכתב אישום. באופן זה ניתן לסגור את התיק עם פסקי דין מינוריים. לדוגמה, הוא מבין עורכי הדין הבודדים החתומים על פסק דין של מאסר על-תנאי בלבד בעבירה של אחזקת נשק.

  ליווי מקיף וצמוד

  עו"ד פרץ מעניק ללקוחותיו יחס אישי לאורך כל הדרך. הוא מכין ומדריך אותם לקראת הליכי החקירה הפלילית ובמהלכם, מלווה אותם בתקופת המעצר ופועל לשחרורם בערובה עד לתוצאה הסופית בבית המשפט. כמו כן, הוא דוגל במענה מיידי לכל לקוח וזמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

  המאבק ללגליזציה של קנביס

  נושא זה נמצא בראש מעייניו של עו"ד פרץ, המשמש כפעיל חברתי בכל הקשור למאבק להכרה בצמח הקנביס כצמח מרפא, ולהוצאתו מפקודת הסמים המסוכנים. במסגרת פעילותו הואהוזמן לנאום ב- 2 עצרות בנושא .קנביס בכיכר-רבין

  עוד יניב פרץ עמוד אישי 2

  עורך הדין הפלילי, יניב פרץ, נתקל במהלך עבודתו במגוון רחב של לקוחות – אזרחים מן השורה שנקלעו לראשונה לסיטואציה פלילית, קטינים, חיילים ואף חברי וראשי ארגוני פשע. בדיוק עבור הלקוחות הללו הוא פועל בנחישות וביצירתיות, תוך רגישות אין קץ לזכויותיהם האזרחיות והאנושיות. במידת הצורך הוא אף מספק להם הגנה וייצוג מול מערכת האכיפה עצמה, המועלת לעיתים בתפקידה.

  עו"ד פרץ פועל בכל דרך כדי להביא לשחרורם המהיר ממעצר של לקוחותיו, לבטל את האישום נגדם ולהשיג עבורם פסקי דין מקלים. בנוסף לכך, הוא מלווה אותם לכל אורך הדרך, ומספק להם הדרכה והכוונה לפני כל חקירה או משפט

   

  עוד יניב פרץ עמוד אישי 3

  *המידע באחריות העו"ד

  פרסומת - Advertisement