פוסטה - סקס סמים ובית משפט

סקס סמים ובית משפט

נכתב על ידי עו"ד נוגה ויזל ב .

עו"ד נוגה ויזל על פורנוגרפיה בת זמננו ועל השופטת חיותה כוחן עומר, שאמרה: "קשה להעלות על הדעת שנערה בת 17 תסכים לקיים יחסי מין עם שלושה בחורים ששניים מהם היא כלל לא מכירה"

girls
הגבולות מטושטשים והסמים מטשטשים

כשאנחנו שומעים סיפור או ידיעה, המסקנות שנגיע אליהן יהיו בדרך כלל תוצאה של פרדיגמות - תבניות מחשבה ופרשנות אישית שכל אחד מאיתנו גיבש במהלך החיים. איכשהו, כשמעורבים בסיפור סמים, דמות נשית, סקס וגברים, הרוב לא יחשבו על חגיגה והילולה של כל המעורבים בדבר, אלא יפנו אצבע מאשימה לגברים, על כך שכפו ואנסו בסיוע הסמים. כי לנערה בת 17 לא יכולות להיות, חלילה, פנטזיות על מין קבוצתי, כאלה השאובות מהסרטים הפורנוגראפיים שמציפים את הרשת ושהנוער של ימינו נחשף אליהם כבר בגיל צעיר במיוחד.

"...קשה להעלות על הדעת שנערה בת 17 תסכים לקיים יחסי מין עם שלושה בחורים ששניים מהם היא כלל לא מכירה ושאחד היא הכירה יום קודם...", אומרת השופטת חיותה כוחן עומר, אשר התיק הנדון הובא בפניה (לכתבה על תיק האונס בהרצליה - לחצו כאן). ובכן, שופטת יקרה, הזמנים השתנו. בנות הדור של ימינו כבר מזמן ניערו מעליהן את חוקי הצניעות; הן מטיסות מטוסים, מנהלות סטארטאפים, והן שוכבות עם בחור אחד או שניים שהכירו לפני שעה, פשוט כי בא להן.

od vizel noga new 201 201
עו"ד נוגה ויזל

בעידן הטכנולוגי של ימינו, לא תמצאו יותר מילה כנגד מילה. גרסאות של חשודים או מתלוננות נתמכות היום בתמונות, הודעות וואטסאפ או פייסבוק, והודעות קוליות. הנערה טוענת שנאנסה על ידי שלושת הבחורים, והם מצידם טוענים שיחסי המין היו בהסכמה, ומנופפים בהודעות וואטסאפ בהן היא מציעה לאחד מהם להביא קרח וקצפת. הסיבה שהיא החליטה לחזור בה מהסכמתה, לדבריהם, היא משום שאימה כעסה על כך שיא שיקרה לה לגבי הסיבה לחזרתה הביתה בשעה כה מאוחרת.

לפעמים קשה לדעת מתי יחסי מין הופכים מיחסי מין בהסכמה לכאלו שאינם בהסכמה. הם יכולים להתחיל מתשוקה ורצון הדדי, מניסיון למימוש פנטזיות (כמו להיות קשורה באזיקים עם כיסוי עיניים), ובמהלך הדרך אחד הצדדים יכול לסטות לנתיב אחר, מרוחק יותר, והאיתותים שהוא מוסר לפרטנר או לפרטנרים שלו לא תמיד ברורים. על אחת כמה וכמה כאשר מעורבים בסיפור סמים, שמטשטשים את חוטי התקשורת האנושיים וגורמים לכל הסיטואציה הזו להיות לוטה בערפל כבד - אותו ערפל שמרחף מעל הקביעה אם היה או לא היה כאן אונס. 

פרסומת - Advertisement