פוסטה - רצח עו"ד חכם: "אשת הסוד" שוחררה מהמעצר

רצח עו"ד חכם: "אשת הסוד" שוחררה מהמעצר

נכתב על ידי מיכאל פרוסמושקין ב .

turgeman miki 400
מיקי תורג'מן בבית המשפט

מיקי תורג'מן, שנעצרה לפני כשבועיים בחשד לסיוע רצח עו"ד יורם חכם, שוחררה הבוקר (19.6.17) מהמעצר בהסכמת המשטרה לאחר שהחוקרים לא הצליחו לגבש נגדה תשתית ראייתית מספקת.

תורג'מן, שכונתה כאשת סוד של אסי אבוטבול ובמשטרה טענו לגביה כי העבירה מסרים מבית הסוהר, פסקה בענייני כספים, אפשרה את ביצוע הרצח וסייעה לביצועו, הכחיש בחקירתה כל קשר למיוחס לה מאז מעצרה. החוקרים, הטיחו בה במהלך החקירה הקלטות שונות של שיחות בינה לבין אבוטבול והחשוד נחשון גוב. יחד עם זאת, לא בוצע לה עימות עם המעורבים האחרים.

היום, לאחר שהמשטרה לא הצליחה לחזק ראייתית את החשד נגדה, היא שוחררה על ידי בית המשפט ובהסכמת המשטרה למעצר בית עד 26 ביוני ובהרחקה ממי מהמעורבים למשך 30 יום. 

od iraki ahmed nashef rafet zarfati einav
 עורכי הדין נאשף, עיראקי וצרפתי-משטרי

סנגוריה – עורכי הדין אחמד עיראקי, ראפת נאשף ועינב צרפתי משטרי - מסר בתגובה: "היום המשטרה הגיעה סוף סוף להחלטה שמבחינתנו היא הנכונה לאחר מעצר ממושך וחקירות שלא הניבו פירות. אנו מברכים על כך למרות שההחלטה באה באיחור. מתחילת הדרך מרשתנו זעקה שאין לה קשר למיוחס לה, היא חפה מפשע ושהיתה עצורה על לא עוול בכפה. סוף סוף האמת יצאה לאור והיא שוחררה". 

בתוך כך, מחר אמורים להתקיים  דיונים בעניינם של אסי אבוטבול ועורך הדין שנעצרו בפרשה. מסתמן כי המשטרה תתיצב לדיון עם אישור של היועמ"ש לבקש להאריך את מעצרו של אבוטבול מעבר ל - 30 הימים שמאפשר החוק. 

הוסף תגובה


Anti-spam: complete the task
פרסומת - Advertisement