פוסטה - אבו סובחי הורחק מקשר עם בני לוד

אבו סובחי הורחק מקשר עם בני לוד

נכתב על ידי זיו קריסטל ב .

שופט בית המשפט המחוזי מרכז עמי קובו קיבל את בקשת הפרקליטות ואסר על אבו סובחי (מוחמד אזברגה), הבעלים של קבוצת הכדורגל בני לוד, להיכנס לאיצטדיון העירוני בלוד ולהיות בקשר כלשהו עם הקבוצה והעמותה המפעילה אותה.

אבו סובחי, הנמצא במעצר בית ומורשה לצאת ל"חלונות התאווררות", נאשם בעבירות מס והלבנת הון בהיקף של יותר ממיליארד שקל. לפי כתב האישום, הוא ושותפו הקבלן ירון סולמי השתלטו במרמה על תאגיד כוח אדם לאספקת פועלים סינים לבנייה, באמצעות אנשי קש, והפיקו הכנסות של מאות מיליוני שקלים תוך הסתרת הכנסותיהם לכאורה מהרשויות באמצעות רישום מניותיהם על שם אחרים.

כמו כן, לצורך תשלומי שכר לאלפי פועלים במשך שנים ללא תשלום מסים, הוציאו השניים לפי הנטען בסיוע אחרים וקיזזו חשבוניות פיקטיביות בהיקף של מעל 800 מיליון שקל. גם עמותת בני לוד נאשמת בכתב האישום, בשל הטמעת כספי עבירה לכאורה על ידי אבו סובחי בתקציב הקבוצה, בהיקף "צנוע" יחסית של 2.5 מיליון שקל.

od bar oz uri new od bar oz oren2
עו"ד אורי ברעוז עו"ד אורן ברעוז

כתב האישום הוגש בפברואר. סנגוריו של אבו סובחי, עורכי הדין אורי ברעוז, אורן ברעוז נדיר בראנסי ושוקרי אבו טביק, טוענים כי התיק בנוי כולו על "עדותו השקרית" של סולמי. עו"ד אורן בר עוז: "סברנו שאין בשלב זה מקום להחלטה, בטרם נערך דיון בראיות לכאורה בתיק. לעמותת בני לוד מונתה מפקחת על ידי האפוטרופוס הכללי, המנהלת את חשבונותיה, כך שבכל מקרה ההחלטה על הרחקת אבו סובחי אינה רלבנטית".

כתב האישום נגד אבו סובחי

סולמי בערר על מעצרו בתיק: "אבו סובחי ראש התמנון"

הוסף תגובה


Anti-spam: complete the task
פרסומת - Advertisement