פוסטה - שוחרר חשוד באונס תיירת בבת ים

שוחרר חשוד באונס תיירת בבת ים

נכתב על ידי מיכאל פרוסמושקין ב .

איש עסקים מאזור המרכז, בשנות ה – 30 לחייו, שנעצר בחשד לאונס תיירת שהכיר, שוחרר מהמעצר בהסכמת הפרקליטות (18.5.17).

האיש נעצר ביום שישי (12 מאי) על ידי שוטרי מרחב איילון בחשד לכליאת שווא ואונס של תיירת שלדבריה הגיעה לישראל במסגרת פרויקט תגלית. על פי החשד, הוא הכיר את התיירת באקראי במועדון בתל אביב, כאשר היתה תחת השפעת אלכוהול. בסיום הבילוי הגיעו השניים לביתו של החשוד בבת ים ושם הם קיימו יחסי מין, שהיא טענה כי נעשו בכפייה, לדברי אחרי זה החשוד יצא מהדירה ונעל אותה, לכאורה כדי שלא תברח. כאשר חזר לדירה, נטען נגדו, ניצלה התיירת רגע של חוסר תשומת לב מצידו, נמלטה מהדירה והזעיקה את המשטרה. כוחות משטרה שהגיעו למקום, עצרו את החשוד ומעצרו הוארך תחילה במספר ימים.

od erlich tami 200 200
עו"ד תמי ארליך

החשוד, אשר יוצג על ידי עו"ד תמי ארליך, טען מצידו שיחסי המין היו בהסכמה מלאה ואף טען כי המתלוננת קיבלה על כך כסף. בדיון הראשון בבית המשפט אמרה עו"ד ארליך: "לאחר שהם היו במועדון כמה שעות טובות, לקראת שש בבוקר, כאשר חברתה עזבה לפני כן, הם עזבו את המועדון יחד ונסעו לכיוון המקום שבו היא לנה. הם ירדו מהמונית ואז הבחורה המשיכה להתעסק עם החשוד. כשהוא ניסה לברר לאן הדברים הולכים היא ביקשה תשלום, היא אמרה לו שאם ברצונו להמשיך לדירה שלו, היא מבקשת תשלום, ולא מבוטל. סוכם שישלם לה ומשם הם נסעו במונית לדירה. אם זה היה בכוח, היא יכלה גם לא לעלות למונית.

"לאחר שקיימו יחסי מין היא ביקשה עוד תשלום וביקשה שיפנק אותה בעוד כסף. כשהוא אמר שזה מה שסוכם היא כעסה מאוד וביקשה לצאת. החשוד ניסה לשכנע אותה, כשהבין שהיא רוצה לצאת הלך לכיוון הדלת, פתח את הדלת, היא חטפה ממנו את המפתח וזרקה אותו דרך החלון למטה. למרות זאת הוא ירד למטה, הציע לה שיזמין לה מונית כדי שהיא תיסע".

עוד הוסיפה הסנגורית בדיון: "כאשר היא הציעה לחשוד שישלם לה הוא שאל אותה 'את זונה?', היא אמרה 'כן אני עובדת בזה'".

כאמור, ביום חמישי התייצבה המשטרה בבית המשפט עם הסכמה לשחרור החשוד, בעקבות הנחיית הפרקליטות. השופטת חיותה כוחן עומר הורתה בעקבות כך על שחרורו של החשוד בתנאים מגבילים ובהרחקה מהמתלוננת. יחד עם זאת, השופטת דחתה את בקשת המשטרה להרחיק את החשוד מהעיר בת ים.

הוסף תגובה


Anti-spam: complete the task
פרסומת - Advertisement