פוסטה - חשד: גנב טלפון נייד מרופאה ברמב"ם

חשד: גנב טלפון נייד מרופאה ברמב"ם

נכתב על ידי יואב איתיאל ב .

מעצרו של תושב עכו, שביצע לכאורה את העבירה בזמן שהיה אמור לשהות במעצר בית, הוארך. בימים הקרובים: כתב אישום נגד החשודה בגניבת טלפונים בשלושה בתי חולים

bukaei nazya
החשוד נזיה בוקאעי תועד במצלמת האבטחה

נזיה בוקאעי (53) מעכו, נעצר בחשד שגנב ביום חמישי שעבר (11.5) טלפון נייד מרופאה בבית החולים רמב"ם. לפי החשד, הוא ניצל רגע בו עזבה הרופאה את חדר הטיפולים באחת ממחלקות הילדים, ותועד על ידי מצלמת האבטחה כשהוא עוזב במהירות את המחלקה ובית החולים.

תמונתו של בוקאעי הופצה לאחר הגניבה בין מאבטחי בית החולים. אתמול (17.5) זיהה אותו אחד מהם בקיוסק סמוך, בטרם החשוד נכנס לבית החולים. כשהבחין במאבטח ניסה בוקאעי לעלות על אוטובוס שעצר בתחנה סמוכה, אך המאבטח עיכב אותו והזעיק תגבורת. שוטר שהגיע למקום עצר אותו.

לחובתו של בוקאעי עשרות הרשעות קודמות. "שילוב קטלני בין עבירות סמים לעבירות רכוש", כינתה זאת פעם תובעת המשטרה, עו"ד נהלה גני, בדיון שהתקיים בעניינו בבית משפט השלום בעכו. בתום אותו דיון הוא השליך נעל לעבר התובעת, ולאחרונה הורשע גם בעניין זה.

לפי המשטרה, את גניבת הטלפון ביצע בוקאעי בזמן שהיה אמור לשהות במעצר בית - פועל יוצא מתיק השלכת הנעל על התובעת. סנגורו, עו"ד אורי פלדמן מהסניגוריה הציבורית אמר כי נסיעתו לבית החולים היתה "טעות" וכי מדובר ב"אירוע נקודתי".

סגן נשיא בית המשפט, השופט גיל קרזבום, נעתר למשטרה חלקית והאריך את מעצרו ביממה. אותו שופט האריך בדיון אחר גם את מעצרה של תושבת חיפה, סמאהר מרעי (32) שנעצרה בשבת, בשיתוף פעולה בין קציני הביטחון בבתי החולים רמב"ם, בני ציון וכרמל, בחשד לגניבת טלפונים ניידים יום אחר יום ולעיתים יותר מפעם ביום, ממאושפזי שלושת בתי החולים. מטעם הסניגוריה הציבורית מייצגת אותה עו"ד רגינה קוזניץ. מחר צפויה התביעה להודיע כי מתגבש כתב אישום נגד מרעי וכי הוא צפוי להיות מוגש בתוך ימים ספורים. 

הוסף תגובה


Anti-spam: complete the task
פרסומת - Advertisement