פוסטה - יצחק עלפי נעצר בחשד להצתה

יצחק עלפי נעצר בחשד להצתה

נכתב על ידי מיכאל פרוסמושקין ב .

 alfi itzhak
 יצחק עלפי 

המשטרה עצרה אמש (16.5.17) את יצחק עלפי (27), מרמת גן במקור, אשר מתגורר כיום בחדרה, בחשד להצתה של בית עסק בתל אביב.

עלפי - שבאמתחתו הרשעות רבות בעבירות אלימות, סמים, נשק ורכוש – נעצר על ידי שוטרי ימ"ר לכיש, במסגרת חקירת החשד להצתת חנות ירקות ב – 30 באפריל ברחוב יהודה מכבי בתל אביב. עלפי שוחרר ממאסר רק בחודש נובמבר האחרון לאחר שהורשע בעבירות אלימות כלפי אסיר בעת שהיה בכלא צלמון. יש לציין כי התקיפה אירעה בעת שהיה עצור בחשד למעורבות בהצתת אחוזת אלכסנדר בנתניה.

כך או כך, היום הוא הובא לבית משפט השלום באשקלון – שם ביקשה היחידה החוקרת להאריך את מעצרו בשלושה ימים, כשהיא מייחסת לו עבירות של קשירת קשר לפשע והצתה. אולם, לאחר דין ודברים בין המשטרה לבין סנגורו של עלפי, עו"ד אייל אוחיון, הגיעו הצדדים להסכמה שמעצרו יוארך ביממה בלבד. נכון לכרגע טרם ברור הרקע להצתה המיוחסת כעת לעלפי. 

יש לציין כי לפני כשבוע נעצרו עוד מספר חשודים במסגרת חקירה, ובין היתר גם צעיר, בן 28, מאשקלון אשר ללא עבר פלילי. החשד כלפי אותו צעיר עלה ב – 4 במאי בעקבות חקירתם של חשודים אחרים. כמו כן, במהלך חקירת ההצתה, נחקר האם הצעיר מאשקלון, שמיוצג על ידי עו"ד איתמר סיוון, היה מעורב באירועים פליליים נוספים. מעצרו הוארך עד 16 במאי, כשבדיון זה המשטרה טענה כי הראיות נגדו התחזקו. חרף זאת, השופט אבישי כהן האריך את מעצרו של הצעיר ביממה בלבד. הבוקר, מעצרו הוארך שוב, אך הפעם רק עד שעות הערב ולאחר מכן הוא שוחרר למעצר בית עד 22 במאי.

עדכון (18.5.17)

המשטרה הסכימה לשחרר את עלפי מהעצר. 

 

 

הוסף תגובה


Anti-spam: complete the task
פרסומת - Advertisement