פוסטה - אם לשלישייה נעצרה בחשד לניהול בית בושת בירושלים

אם לשלישייה נעצרה בחשד לניהול בית בושת בירושלים

נכתב על ידי זיו קריסטל ב .

בני זוג חשודים שהפעילו בית בושת במרכז העיר, פרסמו מודעות דרושים והעסיקו 15 יצאניות במשך שנה. בביתם נתפסו מעל 100 אלף שקל במזומן * עדכון: שני בני הזוג שוחררו ממעצר

znut sasi lev
בני הזוג החשודים בהפעלת המקום, אלן לוינסקי וששי לב

אם לשלישיית תינוקות בני תשעה חודשים, הנמצאת בהריון עם ילד רביעי, נעצרה עם בן זוגה בחשד שניהלו בית בושת בבניין מגורים בירושלים, העסיקו 15 יצאניות וחיו על רווחיהן.

בלשי ימ"ר ירושלים פשטו בשבוע שעבר, במבצע שכונה "בית הבובות", על הדירה ברחוב יפו במרכז העיר ועצרו את בני הזוג החשודים בהפעלת המקום - אלן לוינסקי בת 32 ובן זוגה, תושב מזרח ירושלים שעיברת את שמו לששי לב (34).

כוח המשטרה עצר במקום גם שלוש נשים שעסקו במתן שירותי זנות. מהמשטרה נמסר כי מיד עם כניסתה לדירה יצאו ממנה שלושה גברים שניסו להימלט. גם הם עוכבו ונחקרו.

בפשיטה נוספת על ביתו של החשוד בניהול המקום, ששי לב, נעצרה גם אשתו, כאמור, שחשודה אף היא בגיוס הנשים ושידולן לזנות. בחיפוש שבוצע בדירה נתפסה כספת ובה כ-100 אלף שקל במזומן ועוד עשרות אלפי שקלים בכסף זר. החשודה טענה כי מדובר בכספי מענק לידה וקצבאות. בחיפוש בבית הבושת נתפס יומן ששימש ככל הנראה לניהול המקום ומספר מכשירי סלולר בהם התקבלו שיחות מלקוחות.

על פי ממצאי החקירה, עולה כי המקום פעל כבית בושת מזה כשנה. לדברי המשטרה, בני הזוג פרסמו מודעות באתרי דרושים בשפה הרוסית ובאתרי מין, וכך איתרו את העובדות להן שילמו במזומן.

מפקד מחוז ירושלים חתם על צו מנהלי לסגירת המקום למשך 30 יום.

od ashknazi yosi2   od cohen ilan1
 עו"ד יוסי אשכנזי  עו"ד אילן כהן

לב ובת זוגו הובאו להארכת מעצר בחשד להחזקת מקום לשם זנות והבאת אדם לידי עיסוק בזנות, חיים על רווחי אדם העוסק בזנות וסמים לצריכה עצמית. 

לטענת החשודים, המיוצגים על ידי עורכי הדין יוסי אשכנזי ואילן כהןלא ניתנו שירותי מין בדירהאלא רק שירותי עיסוי. שופטת בית משפט השלום בירושלים מיקה בנקי האריכה את מעצרו של הגבר עד יום שני, ואילו מעצרה של לוינסקי הוארך ביומייםוביום שישי היא שוחררה בהסכמה למעצר בית למשך 20 ימים והרחקה מבית הבושת למשך חצי שנה. שלוש נשים שנעצרו בגין מתן שירותי מין במקום לכאורה, שוחררו בתנאים על ידי בית המשפט.

במשטרה ציינו כי "לא יתכן שינוהל בית בושת בבניין בו מתגוררות משפחות וילדים. הפעילות המבצעית, מעצר החשודים, חקירתם וסגירת המקום לאלתר הינם פועל יוצא של איסוף הממצאים והראיות שביססו את קיום העבירות החמורות. אנו נמשיך לפעול עד למיצוי הדין עם החשודים".

עדכון 9.2

בית משפט השלום בירושלים שיחרר ממעצר את ששי לב בהפקדה כספית של 5,000 שקל וערבויות.

נציג משטרת ירושלים אמר כי הנשים שגויסו לעבודההיו במצוקה כלכלית וחלקן ללא מעמד חוקי בישראל - אך אישר את טענת ההגנה כי הנשים לא הוחזקו בכפייה במקום

עורכי הדין יוסי אשכנזי ואילן כהן, סנגוריו של לב, אומרים כי לטענת מרשם העסק פעל כספא והנשים גויסו כמעסות בספא. לטענתו, הוא העסיק "רק" 6 נשים. עו"ד אשכנזי אמר כי "הנשים עבדו מרצונן החופשי, ואין בעבירות הנטענות מוטיב של אלימות או סחר בנשים, לכן מדובר ברף הנמוך ביותר של העבירות מסוג הזה"

הוסף תגובה


Anti-spam: complete the task
פרסומת - Advertisement